piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga Bengoro - 23.01.2021 18:39
Wajsak zawodnikiem Błękitnych
autor: http://podhalenowytarg.pl/22 letni obrońca Daniel Wajsak został nowym zawodnikiem Błękitnych Stargard. Piłkarz podpisał 1,5 roczny kontrakt.

Zawodnik przeszedł do Błękitnych na zasadzie transferu definitywnego z trzecioligowego Podhala Nowy Targ w którym grał w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Wcześniej był zawodnikiem grup młodzieżowych Górnika Zabrze, a w roku 2018 był zawodnikiem pierwszoligowego Chrobrego Głogów dla którego rozegrał 7 spotkań na boiskach Fortuna I ligi oraz 2 spotkania w Pucharze Polski. Daniel od początku tego roku trenuje z Błękitnymi i przygotowuje się do rundy wiosennej.
piłka nożna / II liga skryba1213 - 14.01.2021 11:54
Błękitni przygotowują się do ligi
29 zawodników stawiło się na pierwszym tegorocznym treningu Błękitnych Stargard.

Trening rozpoczął się od wspólnej odprawy, a następnie zespół rozpoczął przygotowania na euroboisku ze sztuczną nawierzchnią. Kolejne treningi zaplanowane są na przemian na stadionie piłkarskim przy ul. Ceglanej oraz na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sportowej, gdzie odbędą się testy wydolnościowe. Przed zespołem szereg sparingów oraz obóz sportowy w Rewalu. Oprócz kadry, którą występowała w rundzie jesiennej w treningu udział wzięło kilku nowych zawodników. Obecny był również nowy nabytek Błękitnych, pomocnik Adrian Kwiatkowski. Trenerzy Tomasz Grzegorczyk i Jarosław Piskorz testują również bramkarza Tobiasza Weinzettela (24l) z pierwszoligowej Odry Opole oraz obrońcę Daniela Wajsaka (22l) z Podhala Nowy Targ.
piłka nożna / II liga skryba1213 - 14.01.2021 11:21
Boniecki zagra w II lidze
W rundzie wiosennej zawodnikiem Błękitnych będzie utalentowany młodzieżowiec urodzony w 2000 roku zawodnik Pogoni Szczecin Bartosz Boniecki, który przechodzi do klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Jest to zawodnik, który posiada już spore doświadczenie na boiskach szczebla centralnego. W rundzie jesiennej obecnego sezonu grał w Arce Gdynia, gdzie wystąpił w dwóch spotkaniach Fortuna I ligi oraz jednym Pucharu Polski. W ubiegłym sezonie reprezentował barwy drugoligowej Elany Toruń dla której rozegrał 31 meczy w II lidze strzelając 5 goli w tym jednego zwycięskiego przeciwko Błękitnym (Elana - Błękitni 3:2).
piłka nożna / II liga Bengoro - 25.12.2020 20:23
Przygotowania Błękitnych
11 stycznia 2021 roku przygotowania do rundy wiosennej II ligi rozpocznie zespół Błękitnych Stargard.

Stargardzianie po rundzie jesiennej z 17 punktami zajmują czternastą lokatę w ligowej tabeli. Błękitni w okresie przygotowawczym na swoich obiektach trenować będą dwa razy dziennie. Od 23 do 30 stycznia będą przebywać na obozie w Rewalu.
inne / inne sporty
inne / inne sporty Bengoro - 24.12.2020 13:50
Wesołych Świąt!
To już czternaste święta Bożego Narodzenia, które spędzamy razem. Składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych', powrotu na trybuny na stadionach od Ekstraklasy do b-klasy oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Redakcja portalu Ligowiec.net życzy Wam spełnienia wszystkich marzeń.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 05.12.2020 22:46
Błękitni wygrywają ze Skrą
autor: https://motorlublin.euBłękitni Stargard pokonują na własnym stadionie Skrę Częstochowa 1:0. Był to ostatni mecz w tym roku przy Ceglanej. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 90 minucie meczu Hubert Krawczun.
Dzisiejszy mecz walki i wytrwałości do końca przyniósł w końcu upragnione trzy punkty i oddalenie się od strefy spadkowej. W pierwszej połowie Błękitni mieli dwie okazje do zdobycia bramki,najpierw w 35 min. z linii bramkowej obrońca Skry wybija piłkę z linii bramkowej a w 41 min piłka trafia w poprzeczkę gości.
piłka nożna / II liga royal447 - 28.11.2020 19:26
Defensywna słabość
autor: Olimpia Elbląg Stargardzianie kolejny raz w tym sezonie potwierdzili, że mają duże kłopoty w grze defensywnej. W ważnym meczu na dole tabeli przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 4:2. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. Po serii rzutów rożnych gola głową zdobył doświadczony Janusz Surdykowski. Choć to miejscowi kontrolowali przebieg spotkania i mieli w nim przewagę, stargardzianie potrafili wykorzystać swoją okazję. Po przewinieniu w polu karnym Błękitni otrzymali rzut karny, który na bramkę w 29. minucie zamienił Mateusz Bochnak.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 22.11.2020 22:22
Przegrana ze Zniczem
Niestety przegrywamy ze Zniczem Pruszków 2:3 (0:2). Od 17 minuty graliśmy w 10 po czerwonej kartce Krystiana Kujawy, który faulował taktycznie zawodnika gości wychodzącego sam na sam z bramkarzem. Chwilę po tym w 19 minucie strzał życia za pola karnego oddał Krystian Tabara, strzelając piękną bramkę dla Znicza. Ten sam zawodnik w 33 minucie strzałem głową pokonał Dominika Sasiaka i było już 2:0.