piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 27.09.2020 15:35
Spadkowicz lepszy od Błękitnych
Błękitni Stargard nie sprawili niespodzianki na boisku lidera. Chojniczanka ograła stargardzian 2:0. Sobotnie spotkanie źle rozpoczęło dla zespołu przyjezdnych. Już w 10. minucie miejscowi objęli prowadzenie. Chojniczanka przeprowadziła szybką akcję na prawym skrzydle. Jan Mudra zagrał płaską piłkę na piąty metr. Tam gości uprzedził Szymon Skrzypczak, który trafił tylko w poprzeczkę. Szczęście było jednak po stronie Chojniczanki. Piłka spadła pod nogi Mateusza Klichowicza, a ten trafił na 1:0. Niepewny między słupkami był tego dnia Dominik Sasiak. W 21. minucie moment zawahania mógł kosztować Błękitnych utratę gola. Mateusz Klichowicz przeprowadził odważny rajd lewą stroną, a piłkę tuż sprzed linii bramkowej wybił jeden z obrońców.
piłka nożna / II liga Bengoro - 22.09.2020 19:23
Przemysław Brzeziański zawodnikiem Błękitnych
autor: JurgolPrzemysław Brzeziański ponownie został zawodnikiem Błękitnych Stargard. Przemek podpisał z Błękitnymi dwuletni kontrakt. Do Błękitnych przechodzi na zasadzie transferu definitywnego ze Świtu Skolwin Szczecin.

Dla 28-letniego napastnika będzie to trzeci kontrakt z biało-niebieskimi. Przemysław Brzeziański wcześniej był zawodnikiem Błękitnych w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, gdzie w 17 rozegranych spotkaniach zdobył 6 bramek. Następnie grał w koszalińskiej Gwardii z którą awansował do II ligi. W sezonie 2018/2019 ponownie przeszedł do Błękitnych, gdzie pod okiem trenera Adama Topolskiego był czołowym strzelcem Błękitnych w II lidze strzelając 9 bramek. Ostatni sezon spędził w czołowej drużynie III ligi Świcie Skolwin Szczecin. Obecny sezon również rozpoczął w Świcie dla którego w ośmiu meczach III ligi zdobył już 6 bramek.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 19.09.2020 23:26
Zabójcze 14 minut zespołu z Bytowa
autor: yatamankaBytovia Bytów zespół, który nigdy nie leżał Błękitnym i tym razem okazał się lepszy. Mimo prowadzenia 1:0 przegrywamy przy Ceglanej z wiceliderem aż 1:4. Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył w 52 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Dawid Polkowski. Błękitni prowadzili wówczas grę i powinni podwyższyć wynik. Niestety tak się nie stało, a Bytovia od 71 minuty do 85 minuty strzeliła cztery bramki zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Pierwsza połowa toczyła się głownie w środku pola i żadna z drużyn nie potrafiła groźniej zaatakować. Drugą połowę Błękitni zaczęli bardzo optymistycznie. Przycisnęli gości i szukali pierwszej bramki w meczu. W 52 minucie Dawid Polkowski idealnie przymierzył przy lewym słupku i otworzył wynik tego spotkania. Kolejne bramki mogli strzelić Mateusz Bochnak, Michał Cywiński czy Błażej Starzycki. Nie wykorzystane okazje zemściły się w 71 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najpierw instynktownie strzał głową zawodnika Bytovii obronił Mariusz Rzepecki, jednak przy dobitce Krzysztofa Bąka był już bezradny. Od tego momentu nasz zespół całkowicie oddał inicjatywę drużynie gości.