piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 23.08.2019 21:49
Niedziela z Resovią
autor: Jurgol Drugi weekend z rzędu kibice obejrzą Błękitnych przy Ceglanej. Po zwycięstwie ze Stalą Stalowa Wola, stargardzianie zmierzą się z następnym przedstawicielem województwa Podkarpackiego. Do Stargardu przyjedzie bardziej wymagający rywal niż Stalówka. Podopieczni Adama Topolskiego o kolejne punkty powalczą z trzecią w tabeli Resovią Rzeszów. Rzeszowianie to obok Olimpii Elbląg jedyny zespół, który nie przegrał meczu w trwającym sezonie.
piłka nożna / II liga royal447 - 22.08.2019 20:56
Trzy oczka w środku tygodnia
Błękitni Stargard wrócili na drogę zwycięstw. W Boguchwale pokonali ostatnią w tabeli Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0). Już w 12. minucie stargardzianie mogli rozwiązać worek z bramkami. W sytuacji sam na sam piłkę nad bramką przeniósł Piotr Kurbiel. Cztery minuty później więcej szczęścia miał Wojciech Fadecki. Kapitan Błękitnych oddał płaski strzał z narożnika pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i zrobiło się 1:0. Gospodarza odpowiedzieli uderzeniem Łukasza Zjawińskiego, które pewnie obronił Mariusz Rzepecki.
piłka nożna / II liga royal447 - 20.08.2019 23:50
Przyspieszenie
Drugoligowcy nie mają czasu na odpoczynek. Piąta kolejka tego sezonu zostanie rozegrana już jutro. W środowe popołudnie Błękitni Stargard swój mecz rozegrają na wyjeździe. Ich rywalem będzie ostatnia w tabeli Stal Stalowa Wola. Stalówka w bieżącym sezonie nie potrafiła wygrać, a jej dorobek to jedno oczko. W przeszłości stargardzianie potrafili już zwyciężać na boisku Stali. Po dwóch porażkach z rzędu, komplet punktów z dalekiego wyjazdu byłby mile widziany.
piłka nożna / II liga adi4567 - 20.08.2019 14:10
Błękitni zagrają w Pucharze Polski z Wisłą
W dniu dzisiejszym w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.

Już w pierwszym etapie rozgrywek pucharowych Błękitni Stargard zmierzą się z ikoną polskiej piłki nożnej ekstraklasową Wisłą Kraków. Obecnie Wisła po 5 kolejkach PKO Ekstraklasy zajmuje 6 miejsce w tabeli. Trenerem Wisły jest bardzo dobrze znany na Pomorzu Zachodnim Maciej Stolarczyk, a w kadrze jest m.in. wielokrotny reprezentant Polski Jakub Błaszczykowski.
piłka nożna / II liga royal447 - 17.08.2019 23:34
Punkty pojechały na Śląsk
autor: kibicStargard Błękitni zdobyli pierwszą bramkę w historii ligowych potyczek z GKS-em Katowice. Nie pomogła ona jednak w zdobyciu choćby jednego punktu. Początek sobotniego meczu należał do stargardzian. To oni częściej gościli pod polem karnym rywala. W 6. minucie silny strzał Wojciecha Fadeckiego odbił Bartosz Mrozek. Katowiczanie odpowiedzieli próbą Łukasza Wrońskiego. Pomocnik GKS-u uderzył z pola karnego, lecz wzorowo w bramce spisał się Mariusz Rzepecki. Kilka minut później bramkarz Błękitnych nie miał już tyle szczęścia.
piłka nożna / II liga royal447 - 16.08.2019 22:27
Spadkowicz na drodze Błękitnych
W minionej kolejce Błękitni po walce przegrali z Widzewem Łódź. Stargardzianie spróbują wrócić na drogę zwycięstw już jutro. Przy Ceglanej podopieczni Adama Topolskiego zmierzą się z GKS-em Katowice. Klub ze stolicy Górnego Śląska po latach stagnacji zmienił szczebel rozgrywkowy. Zamiast awansu do Ekstraklasy, Gieksa spadła do drugiej ligi po porażce w dramatycznych okolicznościach z Bytovią Bytów. Rozłąka z zapleczem PKO Ekstraklasy ma być jednak krótka. GKS podobnie jak ostatni rywal Błękitnych, czyli Widzew, celuje w pierwszą ligę.
piłka nożna / II liga royal447 - 08.08.2019 20:52
Trudny sprawdzian dla Błękitnych
autor: Jurgol Główny faworyt do awansu do I ligi będzie następnym rywalem Błękitnych Stargard. W piątkowy wieczór na wypełnionym po brzegi stadionie w Łodzi stargardzianie zmierzą się z Widzewem. Nieudany sezon przyniósł wiele zmian w łódzkim klubie. Zespół wzmocniło kilku zawodników z bogatym CV, co ma być gwarancją awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy. Początek obecnych rozgrywek jest jednak daleki od ideału w wykonaniu łodzian.
piłka nożna / II liga royal447 - 04.08.2019 12:08
Błękitni z kompletem punktów
Drugi mecz w tym sezonie wygrali Błękitni Stargard. Wczoraj przed własną publicznością pokonali Elanę Toruń 1:0 (1:0). Stargardzianie wykorzystali swoją przewagę w pierwszej części spotkania. Po kwadransie gry ładny strzał oddał Paweł Łysiak, ale piłkę na rzut rożny wybił Jakub Knut. Kluczowa dla losów spotkania była 37. minuta. Wówczas precyzyjnym uderzeniem popisał się Krystian Sanocki i gospodarze objęli prowadzenie. Tuż przed przerwą podwyższyć mógł Patryk Paczuk.