autor: henryk133W środę 24 maja 2023r. w Będzinie, odbyły się kolejne Turnieje Ligi Bałtyckiej Powiat Koszaliński w kategorii Trampkarzy U14 i Młodzików U12.

W kategorii Młodzików na pierwszej pozycji uplasowała się Victoria I Sianów (trener Łukasz Szmajdziak). Drugie miejsce zajął zespół SP Bonin (trener Mariusz Poślednik). Trzeci był zespół gospodarzy Bajgiel Będzino (trener Mateusz Wiśniewski). Czwarte miejsce zajął UKS Olimpia Bobolice (trener Dawid Olearczyk, asystent Mariusz Grzelak), a piąte Victoria II Sianów (trener Łukasz Szmajdziak).
Natomiast w kategorii Trampkarz ze względów organizacyjnych wystąpiły tylko dwa zespoły Bajgiel Będzino (trener Mateusz Wiśniewski) i UKS Olimpia Bobolice (trener Dawid Olearczyk, asystent Mariusz Grzelak). Rozegrały one mecz składający się z IV kwart po 15 minut. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 12:5.

Turnieje Finałowe odbędą się we wtorek 20 czerwca 2023r. od godz. 17.00 na Stadionie w Kretominie ul. Polna 10.
Organizatorem jest SP Bonin, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik tel.694 948 272