piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety -
Porażka w Szczecinie
autor: tkowPorażką 1:2 zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a TME SMS-em Łódź. Jedynego gola dla granatowo-bordowej drużyny zdobyła Natalia Oleszkiewicz.

Spotkanie od środka rozpoczął TME SMS. Już w piątej minucie szczecinianki mogły objąć prowadzenie - Agnieszka Garbowska świetnym dośrodkowaniem odnalazła Roksanę Ratajczyk, lecz ta nie wbiła futbolówki do siatki. Dwie minuty później piłkarki Pogoni dopięły swego, bramkę zdobyła Natalia Oleszkiewicz, dla której było to już dziesiąte trafienie w tym sezonie. Kolejne minuty obfitowały w świetne akcje kobiecej Dumy Pomorza, swoje sytuacje miały również piłkarki z Łodzi. Najlepszą w 38. minucie, gdy sam na sam z Natalią Radkiewicz wyszła Paulina Filipczak - górą w tym starciu była bramkarka Pogoni.

TME SMS zdecydowanie bardziej zmotywowany wyszedł na drugą część meczu. W 49. minucie Dominika Gąsieniec próbowała zaskoczyć Natalię Radkiewicz mocnym strzałem pod poprzeczkę, nasza bramkarka sparowała piłkę nad bramkę. W 59. i 63. minucie dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Anna Rędzia, dzięki czemu rywalki wywiozły ze Szczecina komplet punktów.