piłka nożna / Oldboje
piłka nożna / Oldboje -
Grali w Łobzie

XXI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w halowej piłce nożnej Oldbojów już za nami. Wczoraj równo o godz. 10:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łobzie stawiło się 7 drużyn oldbojów. Przyjemność otwarcia turnieju miał Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta, który powitał przybyłe drużyny życząc owocnych wyników. Jak zwykle do samego końca nie brakowało emocji.
Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali Zdzisław Urbański Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miejskim w Łobzie w asyście sędziów. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna 'Światowid 63' I Łobez.Kolejne miejsca na podium zajęły 'Drawa' Drawsko Pomorskie oraz 'Rega' Trzebiatów. Miejsca od 4 - 7 zajęły odpowiednio: 'Sokół' Stara Dąbrowa, 'Pamet' Świdwin 'Światowid 63' II Łobez i 'Sparta' Gryfice.

Najlepszym strzelcem został Szczepan Górski, Najlepszym Bramkarzem Piotr Barabasz,
Najlepszym Zawodnikiem Janusz Paprocki natomiast Super Oldbojem Andrzej Mrozowicz.

Światowid 63 I: P. Barabasz, R. Zielonka, S. Bednarek,
N. Blacharski, S. Górski, M. Łań, P. Deuter, M. Rokosz

Światowid 63 II: A. Mrozowicz, D. Rosiński, I. Kulik,
A. Jabłoński, K. Grzejdak, M. Zajączkowski, Ł. Krzemień, M. Sekuła, M. Różycki.

Statuetki dla najlepszych zawodników oraz puchary drużynom wręczyli Bozena Karmasz Członek Zarządu Powiatu w Łobzie, Magdalena Chmura Sekretarz Gminy Łobez, Zbigniew Pudełko Rady Gminy Łobez oraz Anna Machońska.

Gratulacje dla Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łobzie - organizatora imprezy, sędziów oraz drużyn, które wzięły udział w imprezie.
źródło: Powiat Łobeski/Światowid Oldboje