ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Klasyfikacja strzelców A Klasy gr.2 po rundzie jesiennej
Strzelcy:
12 - Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin),
11 - Kamil Stasiak (Rolpol Chlebowo), Konrad Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa),
10 - Piotr Stefanio (Redłovia Redło),
9 - Daniel Karasiak (Masovia Maszewo), Patryk Michota (Ikar Krosino), Patryk Sobański (Masovia Maszewo),
7 - Radosław Machalski (Radowia Radowo Małe),
6 - Rafał Piliński (Redłovia Redło), Adrian Sochaj (Ikar Krosino),
5 - Szymon Dębowczyk (Masovia Maszewo), Karol Kubacki (Radowia Radowo Małe), Dawid Retmańczyk (Dąb Dębice), Kacper Siedlecki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Paweł Sochanek (Sparta Węgorzyno), Dawid Szkołuda (Jastrząb Łosośnica), Jacek Talarowski (Radowia Radowo Małe),
4 - Mariusz Bartosiewicz (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Wojciech Domański (Jastrząb Łosośnica), Adam Kossakowski (Spójnia Świdwin), Patryk Kubiak (Dąb Dębice), Patryk Kubiak (Masovia Maszewo), Charles Nwaogu (Sparta Węgorzyno), Konrad Woźniak (Jastrząb Łosośnica),
3 - Robert Adamski (Radowia Radowo Małe), Bartosz Bartnicki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Kamil Chłopecki (Orkan Dalewo), Mateusz Domaradzki (Masovia Maszewo), Piotr Doniecki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Filip Kurlapski (Spójnia Świdwin), Paweł Lisowski (Redłovia Redło), Ariel Łonyszyn (Płomień Lisowo), Michał Łyczywek (Rolpol Chlebowo), Kamil Mikulski (Orkan Dalewo), Adam Omelaniuk (Płomień Lisowo), Sebastian Stasiak (Rolpol Chlebowo), Krzysztof Szyszkowski (Dąbrovia Stara Dąbrowa),
2 - Miłosz Ciechanowski (Radowia Radowo Małe), Mateusz Jabłonowski (Sparta Węgorzyno), Jakub Jackowiak (Masovia Maszewo), Kamil Korpus (Rolpol Chlebowo), Szymon Martula (Radowia Radowo Małe), Konrad Michalik (Radowia Radowo Małe), Piotr Michota (Ikar Krosino), Jakub Piątkowski (Sparta Węgorzyno), Tomasz Pluta (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Daniel Romańczyk (Sparta Węgorzyno), Rafał Siudziński (Orkan Dalewo), Daniel Skrzypski (Redłovia Redło), Bartosz Skwarzyński (Masovia Maszewo), Fabian Sobczak (Ikar Krosino), Wojciech Trzeszczyński (Jastrząb Łosośnica), Hubert Wiak (Spójnia Świdwin), Tomasz Zawilski (Dąb Dębice),
1 - Łukasz Antys (Dąb Dębice), Adrian Banasiewicz (Dąb Dębice), Jakub Bruździński (Masovia Maszewo), Łukasz Diak (Orkan Dalewo), Jakub Gierżatowicz (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Mariusz Jakubowski (Sparta Węgorzyno), Mateusz Jeżyna (Płomień Lisowo), Bartosz Jurzysta (Jastrząb Łosośnica), Przemysław Kozakowski (Dąb Dębice), Adrian Krawczyk (Dąb Dębice), Bartosz Kulikowski (Spójnia Świdwin), Marcin Kuryluk (Płomień Lisowo), Adrian Lisowski (Redłovia Redło), Tomasz Majdański (Dąb Dębice), Daniil Malikov (Sparta Węgorzyno), Tomasz Marciniak (Jastrząb Łosośnica), Kamil Młynarczyk (Masovia Maszewo), Piotr Nawojski (Orkan Dalewo), Daniel Okrasiński (Masovia Maszewo), Michał Pałczyński (Płomień Lisowo), Patryk Penczak (Płomień Lisowo), Kamil Pieda (Ikar Krosino), Tomasz Pieńkowski (Płomień Lisowo), Patryk Przebinda (Sparta Węgorzyno), Marek Rachtan (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Patryk Raczyński (Dąb Dębice), Rafał Radawiec (Dąb Dębice), Tomasz Rogala (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Kacper Sobański (Radowia Radowo Małe), Rafał Stasiak (Rolpol Chlebowo), Aleksander Stasiowski (Rolpol Chlebowo), Kacper Szczepański (Masovia Maszewo), Filip Szczyrba (Jastrząb Łosośnica), Mariusz Sztylka (Rolpol Chlebowo), Jakub Szybisty (Spójnia Świdwin), Andrzej Śpicha (Ikar Krosino), Dawid Trapczyński (Płomień Lisowo), Hubert Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Kacper Wojciechowski (Rolpol Chlebowo), Fabian Zaborowski (Masovia Maszewo), Dawid Zając (Masovia Maszewo), Kacper Zmysłowski (Spójnia Świdwin).

Samobójcze:
1- Yurii Chornyi (Płomień Lisowo) dla Rolpolu Chlebowo
Bartosz Skwarzyński (Masovia Maszewo) dla Jastrzębia Łosośnica
Dawid Szkołuda (Jastrząb Łosośnica) dla Dębu Dębice
Kacper Wysocki (Spójnia Świdwin)dla Dębu Dębice

Strzelcy według drużyn:
Dąb Dębice: 5 - Dawid Retmańczyk, 4 - Patryk Kubiak, 2 - Tomasz Zawilski, 1 - Łukasz Antys, Adrian Banasiewicz, Przemysław Kozakowski, Adrian Krawczyk, Tomasz Majdański, Patryk Raczyński, Rafał Radawiec + 2 bramki samobójcze

Dąbrovia Stara Dąbrowa: 11 - Konrad Wochna, 5 - Kacper Siedlecki, 4 - Mariusz Bartosiewicz, 3 - Bartosz Bartnicki, Piotr Doniecki, Krzysztof Szyszkowski, 2 - Tomasz Pluta, 1 - Jakub Gierżatowicz, Marek Rachtan, Tomasz Rogala, Hubert Wochna

Ikar Krosino: 9 - Patryk Michota, 6 - Adrian Sochaj, 2 - Piotr Michota, Fabian Sobczak, 1 - Kamil Pieda, Andrzej Śpicha

Jastrząb Łosośnica: 5 - Dawid Szkołuda, 4 - Wojciech Domański, Konrad Woźniak, 2 - Wojciech Trzeszczyński, 1 - Bartosz Jurzysta, Tomasz Marciniak, Filip Szczyrba + bramka samobójcza

Masovia Maszewo: 9 - Daniel Karasiak, Patryk Sobański, 5 - Szymon Dębowczyk, 4 - Patryk Kubiak, 3 - Mateusz Domaradzki, 2 - Jakub Jackowiak, Bartosz Skwarzyński, 1 - Jakub Bruździński, Kamil Młynarczyk, Daniel Okrasiński, Kacper Szczepański, Fabian Zaborowski, Dawid Zając

Orkan Dalewo: 3 - Kamil Chłopecki, Kamil Mikulski, 2 - Rafał Siudziński, 1 - Łukasz Diak, Piotr Nawojski

Płomień Lisowo: 3 - Ariel Łonyszyn, Adam Omelaniuk, 1 - Mateusz Jeżyna, Marcin Kuryluk, Michał Pałczyński, Patryk Penczak, Tomasz Pieńkowski, Dawid Trapczyński

Radowia Radowo Małe: 7 - Radosław Machalski, 5 - Karol Kubacki, Jacek Talarowski, 3 - Robert Adamski, 2 - Miłosz Ciechanowski, Szymon Martula, Konrad Michalik, 1 - Kacper Sobański

Redłovia Redło: 10 - Piotr Stefanio, 6 - Rafał Piliński, 3 - Paweł Lisowski, 2 - Daniel Skrzypski, 1 - Adrian Lisowski

Rolpol Chlebowo: 11 - Kamil Stasiak, 3 - Michał Łyczywek, Sebastian Stasiak, 2 - Kamil Korpus, 1 - Rafał Stasiak, Aleksander Stasiowski, Mariusz Sztylka, Kacper Wojciechowski + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 5 - Paweł Sochanek, 4 - Charles Nwaogu, 2 - Mateusz Jabłonowski, Jakub Piątkowski, Daniel Romańczyk, 1 - Mariusz Jakubowski, Daniil Malikov, Patryk Przebinda

Spójnia Świdwin: 12 - Krzysztof Wiak, 4 - Adam Kossakowski, 3 - Filip Kurlapski, 2 - Hubert Wiak, 1 - Bartosz Kulikowski, Jakub Szybisty, Kacper Zmysłowski

źródło: spartawegorzyno.futbolowo.pl
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Luis Mata opuszcza Pogo »
1 » Lekcja futbolu. Śląsk o »
mecze:
13 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
7 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » Dąb Dębno-Gwardia Kosza »
5 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » KS Mustang-Saturn Mieln »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Pogoń II Szczecin-Dąb D »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143390
• newsów: 77012
• użytkowników: 80320
• komentarzy: 1151744
• zdjęć: 862327
• relacji: 40145
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies