piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Na remis po raz trzeci
Po dwóch remisach: 2:2 z Radowią Radowo i 3:3 z Promieniem Mosty na IV kolejkę ligowego sezonu drużyna seniorów Masovii Maszewo udała się do Goleniowa na spotkanie z liderem - OKS Center MD Goleniów.
Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy, którzy kontrolowali mecz i tworzyli składne akcje co chwila zagrażając bramce Masovii. Nasi zawodnicy nie potrafili przejąć inicjatywy i nie mieli pomysłu na dobrze dysponowanego przeciwnika. Efektem czego było dwubramkowe prowadzenie OKSu Goleniów do przerwy.
Od początku drugiej połowy Masovia zabrała się z impetem za odrabianie strat. Miejscowi zajmowali się głównie wszelkimi pozasportowymi aspektami meczu oraz prowokowaniem maszewskich zawodników. Niestety, kolejnym brutalnym atakiem, udało im się wyprowadzić z równowagi Daniela Karasiaka, który za niesportową reakcję na faul otrzymał czerwoną kartkę i ostatnie 40 minut meczu przyszło gonić wynik w 10. W tej sytuacji drużyna z Maszewa starała się budować uważnie akcje, które coraz bardziej nękały obronę OKSu. Z drugiej strony zawodnicy z Goleniowa nadal skupiali się na nieprzepisowym powstrzymywaniu przyjezdnych zawodników. Po jednym z takich fauli, sędzia podyktował rzut wolny w okolicy pola karnego, który na bramkę zamienił Paweł Pakul. To dodało skrzydeł zawodnikom z Maszewa, a dzięki niefrasobliwości w ataku oraz brakowi pomysłu zawodników z Helenowa podopieczni Marcina Bąka nadal mocno napierali na bramkę gospodarzy. Brakowało szczęścia jednak to nie odbierało woli Maszewiakom. W jednej z akcji w sporym zamieszaniu pod bramką przeciwnika chłodną głową popisał się Damian Michalczyk i wykończył kolejną ze świetnie przeprowadzonych akcji. Gospodarze liczyli na kontry i szybkość byłego kolarza grupy CCC Grzegorza Stępniaka. Jeden raz prawie się udało - kiedy dwóch zawodników OKS wyszło na czystą pozycję, a naprzeciw nim stanął osamotniony Ernest Seniuk. Wydawało się, że gol jest pewny, ale pewny był tylko Seniuk, który na raty ale skutecznie wybronił jedną z nielicznych akcji nerwowych gospodarzy.
Wynik meczu nie zmienił się już do końca i seniorzy MKS Masovia Maszewo notują 3 remis z rzędu.

Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?