redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
piłka nożna / Klasa Okręgowa
skryba1213
-
05.08.2020 11:44
Grają w szczecińskiej okręgówce północnej
W weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie spotkania w ramach klasy okręgowej szczecińskiej północ.
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji
, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy
.
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów
0 : 2
1
51
11
Stal Szczecin - Dąb Dębice
5 : 1
0
0
6
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard
1 : 1
0
0
22
Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje
2 : 0
0
0
0
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście
1 : 4
0
0
1
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra
2 : 3
0
0
5
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin
1 : 3
0
1
3
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin
2 : 2
0
67
4
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal
3 : 0
1
34
6
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
marzec 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
top komentarze
newsy:
mecze:
22 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
12 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
12 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
9 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
9 »
Orzeł Wałcz-Perła URB D »
8 »
Santos Kłębowiec-Sokół »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
5
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171933
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies