piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga -
Wygrana z Chrobrym Głogów
Dwa tygodnie przed startem rozgrywek ligowych Błękitni rozegrali kolejny bardzo ważny i wartościowy sparing. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Adama Topolskiego był pierwszoligowy Chrobry Głogów.

Mecz odbył się Głogowie. Po dobrym meczu pokonali wyżej notowanego przeciwnika 2:1. Bramki dla Błękitnych strzelili w 10 minucie Jakub Ostrowski oraz w 89 minucie Mateusz Kompanicki. Chrobry bramkę zdobył w 73 minucie po strzale z rzutu karnego.

Bramki: Jakub Ostrowski 10', Mateusz Kompanicki 89'

Skład: Skuza (Sasiak 46'), Sitkowski (Sawczak 75'), Sadowski (Bednarski 46'), Ostrowski (Pelikan 80'), Szrek (Konopski 46'), Krawczun, Gawron (Purczyński 80'), Łysiak (Jabłoński 46'), Fadecki (Kompanicki 46'), Sanocki (Mądrowski 80'), Cywiński (Paczuk 46')

W meczy nie zagrali kontuzjowani: Rzepecki, Polkowski, Bochnak, Theus,

Za tydzień w sobotę 22 lutego Błękitni rozegrają ostatni sparing. Na własnym stadionie przy ul. Ceglanej o godzinie 12:00 zmierzą się z trzecioligowym Chemikiem Police. Natomiast już za dwa tygodnie w sobotę 29 lutego pierwszy mecz ligowy w 2020 roku, o godzinie 17:00 zespół Błękitnych zmierzy się na wyjeździe z jednym z kandydatów do awansu - GKS Katowice.
źródło: własne/ blekitni.stargard.pl