ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
11. Kamil Bubeła (Santos Kłębowiec) - 6
11. Piotr Dworek (Legion Strączno) - 6
11. Michał Kujawka (KP Drawsko Pomorskie) - 6
11. Ariel Młynarczyk (Grom Giżyno) - 6
11. Tomasz Pajurek (Wspólni Różewo) - 6
11. Krzysztof Woźniak (Błękitni Pomierzyn) - 6
17. Emil Książek (Gryf Budowo) - 5
17. Łukasz Martenka (Grom Szwecja) - 5
17. Michał Mokrzycki (Sokół Suliszewo) - 5
17. Tomasz Nowicki (Grom Szwecja) - 5
17. Krystian Piątek (Santos Kłębowiec) - 5
17. Szymon Polak (Wspólni Różewo) - 5
17. Bartosz Różycki (Grom Giżyno) - 5
17. Jan Sabik (Mirstal Mirosławiec) - 5
17. Piotr Woźniak (Błękitni Pomierzyn) - 5
26. Przemysław Bończaszek (Grom Szwecja) - 4
26. Kamil Dudziński (Wspólni Różewo) - 4
26. Kamil Dzięciołowski (Kopanik Lubno) - 4
26. Jakub Gniffke (Gryf Budowo) - 4
26. Łukasz Grat (Mirstal Mirosławiec) - 4
26. Grzegorz Janicki (Grom Giżyno) - 4
26. Adam Kozak (Sokół Suliszewo) - 4
26. Krzysztof Kuśmirek (Mirstal Mirosławiec) - 4
26. Bartosz Mamiński (Grom Szwecja) - 4
26. Mateusz Nowik (KP Drawsko Pomorskie) - 4
26. Maciej Rębeliński (Kolejarz Wierzchowo) - 4
26. Adrian Sikora (KS Dzikowo) - 4
26. Bogusław Szulc (Bytyń Nakielno) - 4
26. Jarosław Szybkowski (Błękitni Pomierzyn) - 4
26. Mariusz Watracz (Mirstal Mirosławiec) - 4
26. Mateusz Zwindowski (Sokół Suliszewo) - 4
26. Sebastian Żak (Grom Giżyno) - 4
43. Bartek Banasiak (Błękitni Pomierzyn) - 3
43. Wojciech Banasik (Grom Szwecja) - 3
43. Paweł Ćmil (Santos Kłębowiec) - 3
43. Paweł Dyjak (Bytyń Nakielno) - 3
43. Karol Feliński (Gryf Budowo) - 3
43. Maciej Felskowski (Kopanik Lubno) - 3
43. Kamil Gmyz (Wspólni Różewo) - 3
43. Jerzy Janicki (Grom Giżyno) - 3
43. Mateusz Kowalik (Sokół Suliszewo) - 3
43. Szymon Łagan (Wspólni Różewo) - 3
43. Łukasz Majewski (Gryf Budowo) - 3
43. Mateusz Pawlak (KS Dzikowo) - 3
43. Bartłomiej Pawłowski (KP Drawsko Pomorskie) - 3
43. Michał Sobczak (KP Drawsko Pomorskie) - 3
43. Kamil Świrad (Bytyń Nakielno) - 3
43. Ireneusz Szatkowski (Grom Szwecja) - 3
43. Patryk Wyrzykowski (KP Drawsko Pomorskie) - 3
43. Kacper Żarczyński (Sokół Suliszewo) - 3
źródło: klubowe fanpage na fb i łaczynaspiłka.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
58 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
52 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
51 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
27 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
20 » Piast Piaseczno-Zieloni »
18 » Lotnik Czarne-Orzeł Mrz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Przemekkk
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124723
• newsów: 73872
• użytkowników: 74817
• komentarzy: 1102883
• zdjęć: 801250
• relacji: 38745
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies