ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
11. Bogusław Jabłoński (Pogoń Wierzchowo) - 5
11. Dawid Korzeniowski (Grom Świelino) - 5
11. Ireneusz Polewski (Błękitni Gonne Małe) - 5
11. Fabian Sobczak (Huragan Bierzwnica) - 5
15. Zbigniew Kikun (Błękitni Gonne Małe) - 4
15. Sebastian Krasucki (Wicher Rąbino) - 4
15. Patryk Mycyk (KS Gwda Wielka) - 4
15. Łukasz Perenc (Huragan Bierzwnica) - 4
15. Mateusz Popiel (SP Wilcze Laski) - 4
15. Paweł Sternal (SP Wilcze Laski) - 4
21. Jarosław Czarnecki (KS Gwda Wielka) - 3
21. Marcin Fijołek (KS Gwda Wielka) - 3
21. Alan Hołubek (Pionier Borne Sulinowo) - 3
21. Eryk Hołubek (Pionier Borne Sulinowo) - 3
21. Michał Kmieć (Mechanik II Bobolice) - 3
21. Tomasz Łuczejko (Pogoń Wierzchowo) - 3
21. Daniel Obłakowski (KS Gwda Wielka) - 3
21. Piotr Perenc (Huragan Bierzwnica) - 3
21. Mariusz Pietras (KS Gwda Wielka) - 3
21. Piotr Szczerba (Drzewiarz Krosino) - 3
źródło: łaczynaspiłka.pl oraz klubowe fanpage na fb
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Marcin Trojanowski odch »
2 » Pogoń testuje
1 » Piast szuka
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
7 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
4 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
3 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
2 » Pogoń Szczecin-Universi »
2 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » Futsal Szczecin-FC Aqui »
1 » Bałtyk Koszalin-Sokół K »
1 » Ina Nadarzyn-Zjednoczen »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
FANPionier gm69
Jasiu16 robertz197...
gości: 13794
statystyki portalu
• drużyn: 2834
• imprez: 121869
• newsów: 72963
• użytkowników: 72622
• komentarzy: 1093689
• zdjęć: 791101
• relacji: 38438
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies