ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
11. Bogusław Jabłoński (Pogoń Wierzchowo) - 5
11. Dawid Korzeniowski (Grom Świelino) - 5
11. Ireneusz Polewski (Błękitni Gonne Małe) - 5
11. Fabian Sobczak (Huragan Bierzwnica) - 5
15. Zbigniew Kikun (Błękitni Gonne Małe) - 4
15. Sebastian Krasucki (Wicher Rąbino) - 4
15. Patryk Mycyk (KS Gwda Wielka) - 4
15. Łukasz Perenc (Huragan Bierzwnica) - 4
15. Mateusz Popiel (SP Wilcze Laski) - 4
15. Paweł Sternal (SP Wilcze Laski) - 4
21. Jarosław Czarnecki (KS Gwda Wielka) - 3
21. Marcin Fijołek (KS Gwda Wielka) - 3
21. Alan Hołubek (Pionier Borne Sulinowo) - 3
21. Eryk Hołubek (Pionier Borne Sulinowo) - 3
21. Michał Kmieć (Mechanik II Bobolice) - 3
21. Tomasz Łuczejko (Pogoń Wierzchowo) - 3
21. Daniel Obłakowski (KS Gwda Wielka) - 3
21. Piotr Perenc (Huragan Bierzwnica) - 3
21. Mariusz Pietras (KS Gwda Wielka) - 3
21. Piotr Szczerba (Drzewiarz Krosino) - 3
źródło: łaczynaspiłka.pl oraz klubowe fanpage na fb
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
58 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
52 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
51 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
27 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
20 » Piast Piaseczno-Zieloni »
18 » Lotnik Czarne-Orzeł Mrz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kokej
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124723
• newsów: 73872
• użytkowników: 74817
• komentarzy: 1102883
• zdjęć: 801250
• relacji: 38745
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies