ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
11. Burawski Krystian (Wrzos Wrzosowo) - 10
11. Grudziąż Arkadiusz (Płomień Pobłocie Wielkie) - 10
11. Grzebieniak Krzysztof (Wrzos Wrzosowo) - 10
14. Tyrakowski Łukasz (Wrzos Wrzosowo) - 9
15. Gan Paweł (Radew Białogórzyno) - 8
15. Kurzawski Sebastian (Sokół Lulewice) - 8
17. Dobrowolski Michał (Wicher Mierzym) - 7
17. Wojda Filip (Derby Karścino) - 7
19. Brzostko Cezary (Wicher Mierzym) - 6
19. Gawroński Patryk (Resko Karcino) - 6
19. Górzyński Marek (Radew Białogórzyno) - 6
19. Kujawa Karol (Sokół Lulewice) - 6
19. Kurusiewicz Kamil Jantar Siemyśl) - 6
19. Mazurek Michał (Hajka Zegrze Pomorskie) - 6
19. Parol Dawid (Radew Białogórzyno) - 6
19. Wyszyński Patryk (Grot Gorawino) - 6
19. Zdziobło Grzegorz (Wrzos Wrzosowo) - 6
28. Kołodziejski Damian (Wrzos Wrzosowo) - 5
28. Malinowski Mateusz (Grot Gorawino) - 5
28. Słoboda Marek (Jantar Siemyśl) - 5
28. Ziółkowski Bartosz (Sokół Lulewice) - 5
32. Baran Piotr (Hajka Zegrze Pomorskie) - 4
32. Chabera Cezary (Grot Gorawino) - 4
32. Chudoba Piotr (Resko Karcino) - 4
32. Górzyński Kamil (Gryf Dobrowo) - 4
32. Jagielski Bartosz (Jantar Siemyśl) - 4
32. Klimek Kamil (Hajka Zegrze Pomorskie) - 4
32. Krzesiński Michał (Resko Karcino) - 4
32. Langner Piotr (Wicher Mierzym) - 4
32. Miklasiński Adam (Wrzos Wrzosowo) - 4
32. Piskorz Mateusz (Grot Gorawino) - 4
32. Rentkowski Przemysław (Syrena-Grot Rymań) - 4
32. Surówka Dawid (Hajka Zegrze Pomorskie) - 4
32. Świżek Jakub (Resko Karcino) - 4
32. Weichhaus Dominik (Derby Karścino) - 4
32. Welnowski Paweł (Derby Karścino) - 4
32. Wilk Adam (Wrzos Wrzosowo) - 4
48. Bartulewicz Kacper (Hajka Zegrze Pomorskie) - 3
48. Blinkiewicz Szymon (Jantar Siemyśl) - 3
48. Chyrzewski Daniel (Sokół Lulewice) - 3
48. Dominiak Damian (Hajka Zegrze Pomorskie) - 3
48. Grabowski Sebastian (Grot Bonin) - 3
48. Iwański Patryk (Syrena-Grot Rymań) - 3
48. Łoziński Daniel (Płomień Pobłocie Wielkie) - 3
48. Moskwa Adrian (Grot Gorawino) - 3
48. Pietrzak Marcin (Jantar Siemyśl) - 3
48. Sikorski Dawid (Grot Gorawino) - 3
48. Sołtysiak Rafał (Derby Karścino) - 3
48. Szpiler Adrian (Derby Karścino) - 3
48. Tabaczkiewicz Kamil (Grot Bonin) - 3
48. Warzocha Damian (Resko Karcino) - 3
48. Więckowski Andrzej (Hajka Zegrze Pomorskie) - 3
48. Wrzesiński Przemysław (Gryf Dobrowo) - 3
48. Zalewski Przemysław (Hajka Zegrze Pomorskie) - 3
źródło: klubowe fanpage na fb i łaczynaspiłka.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Marcin Trojanowski odch »
2 » Pogoń testuje
1 » Piast szuka
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
7 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
4 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
3 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
2 » Pogoń Szczecin-Universi »
2 » Sokół Sokoliniec-Remor  »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
1 » Futsal Szczecin-FC Aqui »
1 » Bałtyk Koszalin-Sokół K »
1 » Ina Nadarzyn-Zjednoczen »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
Basia71 Codico
dorota19 gm69
halinaigna robertz197...
szlemiel
gości: 12938
statystyki portalu
• drużyn: 2834
• imprez: 121869
• newsów: 72963
• użytkowników: 72617
• komentarzy: 1093689
• zdjęć: 791101
• relacji: 38438
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies