ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
inne / tenis
inne / tenis -
Trwa Kołobrzeg Open
autor: adaskoNa kortach Tenis Parku Kołobrzeg rozpoczął się międzynarodowy turniej cyklu ITF Juniors (do lat 18).
W Kołobrzeg Open (korty ziemne, kategoria grade 5) z biało-czerwonych startują m.in. Olga Gołaś, Magdalena Świerczyńska, Weronika Ejsmont, Marcel Politowicz, Aleksander Orlikowski.
SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Czerny - Kozhatova 6:4, 6:1; L. Matuszewski - Ansorge 6:4, 6:4; Jungwirthova - Derecka 6:2, 6:4; Kaemmerer - Skowrońska 6:1, 6:2; Takmadżan - Timofeeva 6:2, 6:2; Wróblewska - Zalewska 6:2, 6:4; Adamczewska - Podulka 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Putz - Czerny 6:0, 6:1; Samberger - (14) Wawrowska 6:2, 6:3; Krygier - (11) A. Krajewska 6:3, 4:6, 6:3; (6) Świerczyńska - Korpys 7:6 (5), 6:1; (3) Nebelska - L. Matuszewski 4:6, 7:5, 6:0; (16) Serhel - Durska 7:6 (3), 6:2; (9) Niewiadomska - Olszewska 6:3, 6:4; (5) Gynina - Jungwirthova 6:4, 6:1; (7) W. Ejsmont - Kaemmerer 6:7 (7), 6:3, 6:3; (12) Kliimand - Frankowska 6:2, 6:1; (13) Bednarz - Popławska 4:6, 6:3, 6:3; (4) Valentinsson - Takmadżan 6:3, 2:6, 6:1; (8) Fackelmann - Wróblewska 6:2, 6:3; (10) Koralnik - Szynkowska 6:2, 6:2; (15) Buryło - Stepina 6:0, 6:2; (2) Gołaś - Adamczewska 4:6, 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Putz - Samberger 6:0, 6:1; Świerczyńska - Krygier 6:2, 6:2; Serhel - Nebelska 6:4, 6:1; Gynina - Niewiadomska 1:6, 6:3, 6:1; W. Ejsmont - Kliimand 6:3, 6:0; Valentinsson - Bednarz 6:0, 6:2; Fackelmann - Koralnik 6:4, 3:6, 6:2; Gołaś - Buryło 5:7, 7:5, 7:5.

Ćwierćfinały: Putz - Świerczyńska; Serhel - Grynina; Valentinsson - W. Ejsmont; Gołaś - Fackelman.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Martsinkevich - Lis 4:6, 6:3, 6;1; Kułakowski - Kodzhebash 7:6 (3), 6:1; Kopcik - Rudnicki 6:3, 6:1; Krotowski - Gontar 6:7 (5), 6:3, 7:6 (6); Dzieło - Ohme 6:3, 4:0 i krecz Jurka; Kończal - Tatera 6:3, 6:2; G. Matuszewski - Dziedzic 6:1, 6:1; Bartoszek - Suchanowski 6:3, 6:1; Siekanowicz - Górecki 6:2, 6:2; Kopka - Jezierski 2:6, 6:4, 7:5; Mruk - Łukowski 6:4, 3:6, 6:0, Kos - Kuczyński 6:2, 6:0; Kłopotowski - Bromberek 6:4, 2:6, 6:1; Stokowski - Forrest 6:4, 6:3; Pawelski - Braziewicz 6:0, 6:4; Agwi - M. Włodarczyk 6:2, 6:3.

Druga runda: (1) Politowicz - Martsinkevich 6:1, 6:0; (16) Szic - Kułakowski 6:4, 6:1; Kopcik - (11) Konopko 6:2, 6:0; (6) Pieczkowski - Krotowski 6:7 (3), 6:3, 6:1; (4) Szczęsny - Dzieło 6:1, 6:4; (14) Tesic - Kończal 7:5, 6:2; (12) A. Bojarski - G. Matuszewski 6:4, 4:6, 6:3; (7) Tomański - Bartoszek 6:1, 6:1; (8) Maskow - Siekanowicz 6:2, 6:0; (9) Chudy - Kopka 6:2, 6:1; (13) B. Zgoła - Mruk 6:0, 6:1; Kos - (3) Frankowski walkower; (5) W. Kasperski - Kłopotowski 6:1, 6:0; (10) Wargocki - Stokowski 6:3, 6:2; (15) Dziopak - Pawelski 5:7, 7:6 (6), 6:2; (2) Orlikowski - Agwi 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Politowicz - Szic 6:3, 6:4; Pieczkowski - Kopcik 6:4, 5:7, 6:1; Tesic - Szczęsny 6:3, 6:2; Tomański - A. Bojarski 6:3, 6:0; Maskow - Chudy 6:2, 6:2; Kos - B. Zgoła 7:5, 6:1; Wargocki - W. Kasperski 6:3, 7:6 (2); Orlikowski - Dziopak 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Politowicz - Pieczkowski; Tesic - Tomański; Maskow - Kos; Wargocki - Orlikowski.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: L. Matuszewski/Popławska - Skowrońska/Timofeeva 3:6, 7:5, 10:2.

Druga runda: (1) Gołaś/Putz - L. Matuszewski/Popławska 6:0, 6:1; Kaemmerer/Korpys - (6) Krajewska/Krygier 6:3, 6:2; (4) Fackelmann/Kliimand - Szynkowska/Takmadżan 6:4, 6:4; (7) Niewiadomska/Samberger - Czerny/Kozhatova 6:2, 6:0; (5) Gynina/Serhel - Derecka/Wawrowska 6:2, 6:0; Frankowska/Wróblewska - (3) Koralnik/Świerczyńska 6:4, 6:4; (8) Bednarz/Zalewska - Jungwirthova/Olszewska 6:1, 6:2; Durska/Podulka - (2) Nebelska/Valentinsson 7:5, 2:6, 13:11.

Ćwierćfinały: Gołaś/Putz - Kaemmerer/Korpys 1:0 i krecz; Fackelmann/Kliimand - Niewiadomska/Samberger 6:0, 6:3; Gynina/Serhel - Frankowska/Wróblewska 6:4, 7:6 (2); Durska/Podulka - Bednarz/Zalewska 6:2, 5:7, 10:3.

Półfinały: Gołaś/Putz - Fackelmann/Kliimand; Gynina/Serhel - Durska/Podulka.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Kodzhebash/Martsinkevich - Mruk/Rudnicki 7:6 (5), 6:2; Kułakowski/Szic - Forrest/Kłopotowski 6:1, 6:1; Braziewicz/Górecki - Czaczkowski/Dziedzic 6:3, 6:4; Dziopak/Lukowski - Bartoszek/Tatera 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Kasperski/Politowicz - Kodzhebash/Martsinkevich 6:4, 6:2; Kopcik/Pawelski - (6) Szic/Tomański 6:4, 7:6 (9); Kułakowski/Stokowski - (4) Pieczkowski/Zgoła 2:6, 6:3, 10:7; (8) Kos/G. Matuszewski - Jezierski/Kuczyński; Kończal/Lis - (5) Chudy/Konopko 6:1, 7:5; (3) Szczęsny/Wargocki - Braziewicz/Górecki 7:6 (5), 6:3; (7) Agwi/Maskow - Dzieło/Krotowski 6:1, 6:2; (2) Bojarski/Orlikowski - Dziopak/Lukowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kasperski/Politowicz - Kopcik/Pawelski 3:6, 6:1, 10:7; Kos/G. Matuszewski - Kułakowski/Stokowski 6:4, 6:3; Szczęsny/Wargocki - Kończal/Lis 3:6, 6:4, 12:10; Bojarski/Orlikowski - Agwi/Maskow 6:3, 6:3.

Półfinały: Kasperski/Politowicz - Kos/G. Matuszewski; Szczęsny/Wargocki - Bojarski/Orlikowski.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Siekanowicz - J. Włodarczyk 6:2, 6:1; Dzieło - Czaczkowski 6:1, 6:0; Gontar - Kłopotowski 6:3, 6:3; Górecki - Tatera 6:2, 6:2.
źródło: polski-tenis.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
mecze:
62 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
48 » Świt Szczecin-Kotwica K »
48 » Prawobrzeże Świnoujście »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
26 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
26 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
25 » Flota Świnoujście-Orzeł »
22 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
21 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
20 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
dyroSwitu
gości: 728
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72348
• użytkowników: 70216
• komentarzy: 1084236
• zdjęć: 783020
• relacji: 38171
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies