Orzeł zakończył przygodę z pucharem
W środę 23 września na stadionie w Łożnicy, Orzeł podejmował IV-ligową drużynę Jezioraka Szczecin w ramach III rundy Pucharu Polski ZZPN.

Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 2:2 (1:0), w dogrywce lepsi okazali się goście, mecz zakończył się wynikiem 2:3. Mecz wyśmienicie rozpoczął się dla Orła, w 2 min po składnej akcji Łuczak zagrywa prostopadle do Wiśniewskiego, który mocnym strzałem od poprzeczki daje prowadzenie swojej drużynie. Jeziorak dominował w pierwszej połowie, jednak nie potrafili pokonać Nowotnego. Dla Orła okazje na podwyższenie prowadzenia mieli Ziętala M. oraz Ignasiak M.
Druga połowa to dalszy napór gości na bramkę Orła. W 65 min Jeziorak doprowadza do wyrównania, a w 67 min po błędzie obrony Orła wychodzą na prowadzenie, 1:2.
W 87 min Łuczak zagrywa precyzyjnie do Wiśniewskiego a ten po raz drugi pokonuje bramkarza Jezioraka, 2:2!Po regulaminowym czasie gry sędzia zarządza dogrywkę.

Po kolejnym błędzie w obronie Orła, goście strzelają zwycięską bramkę, 2:3. W końcowych minutach dogrywki szansę na remis marnuje Wiśniewski. Drużyna Orła mimo porażki rozegrała dobry i zacięty mecz, pełen emocji z wyżej notowanym rywalem, pokazując, że potrafi grać z lepszymi zespołami. Orzeł zakończył udział w Pucharze Polski ZZPN w III rundzie, co jest z pewnością dobrym osiągnięciem. W 3 meczach Pucharu Polski drużyna z Łożnicy zostawiła po sobie bardzo pozytywne wrażenie. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w tych meczach zaprocentuje w zmaganiach ligowych. W najbliższy weekend wyjazdowy mecz z Wołczkowem-Bezrzecze.

relacjďż˝ dodaďż˝: Orzelrulez