Sparingowa porażka
Piłkarze Gwardii Koszalin mają za sobą kolejny mecz sparingowy. W spotkaniu rozegranym na boisku w Sierakowie, drużyna zmierzyła się ze zwycięzca grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej trzeciej ligi z poprzedniego sezonu, Wartą Poznań. Po ciekawym meczu G piłkarze Gwardii ulegli biało-zielonym 1:2.

Drużyna z Poznania rozpoczęła pojedynek od mocnego uderzenia. Już w pierwszej minucie gola dającego Warcie prowadzenie zdobył Adrian Laskowski. Po niecałym kwadransie drugą bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Miłosz Brylewski. Oba zespoły stworzyły interesujące widowisko, jednak mimo kilku strzeleckich okazji, w pierwszej części naszej drużynie nie udało się trafić do siatki.

Dziesięć minut po zmianie stron kontaktową bramkę zdobył Przemysław Brzeziański. Jak się później okazało była to jedyna strzelecka sytuacja wykorzystana przez nasz zespół w tym meczu. Niedoszły drugoligowiec okazał się minimalnie lepszy. Warto dodać, że w zespole z Poznania wystąpił były reprezentant kraju, Marcin Kikut.
�r�d�o: gwardia-koszalin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: GaCuS