Zryw znowu zwycięski,lider na kolanach!!!
Już przed meczem zawodnicy Oks-u wpuścili dwóch zawodników, którzy na swoich kartach mieli czarne, zupełnie niewidoczne zdjęcia i jak się okazało byli to zawodnicy Masowi Maszewo, którzy zostali rozpoznani przez jednego z kibiców Zrywu i w drugiej połowie nie wyszli na boisko, bojąc się walkowera i po czerwonej kartce w pierwszej połowie dla zawodnika gości drugą połowę zaczęli w 9! W ok.25 minucie dośrodkowuje Szymon Mucha wprost na nogę wybiegającego Tomasza Tulejskiego i jest 1:0 dla Zrywu, a już po 5 min. Daniel Saładajczyk zagrywa głową, a piłkę przejął Szymon Mucha i podcinając piłkę strzela obok bramkarza Oks-u i mamy 2:0 do przerwy!

Po przerwie wspaniałą akcją popisuje się Daniel Saładajczyk ogrywa obrońców i dogrywa piłkę, która przelatuje nad obrońcą i skaczącym bramkarzem, a piłkę do pustej bramki kieruje Szymon Mucha! Po 10 minutach rzut wolny dla Zrywu z ok.25 metrów i piękną bramkę strzela Alek Włodarczyk! Ale najładniejsza akcja nastąpiła pod koniec meczu, piłka krążyła jak po sznurku u zawodników Zrywu, podanie otrzymuje Daniel Saładajczyk mija dwóch obrońców gości i strzela obok bramkarza! W drugiej połowie zawodnicy Zrywu zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry! Oks poza strzałem w poprzeczkę, ani razu nie zagroził bramce gospodarzy! Piłkarze i działacze Oks-u po meczu wyzywali sędziego a zawodnicy Zrywu stanęli w jego obronie zrobiło się gorąco, ale zawodnicy i kibice Zrywu powstrzymali się nie chcąc robić zadymy. Brawo panowie lider na kolanach!!!!!

relacjďż˝ dodaďż˝: Terminator87