Zwycięska passa Czcibora trwa
autor: PszczółekZwycięska passa Czcibora trwa, w minioną niedziele Nasz zespół podejmował na własnym stadionie Unię Swochowo. Cedynianie nie dali najmniejszych szans rywalowi pokonując ich 8:2.
Już w 3 min. 1:0 dla gospodarzy po bramce najskuteczniejszego zawodnika Krystiana Zielasa. Pełna kontrola na boisku, spokojne rozgrywanie piłki i bezbłędna gra w obronie, powoduje, że rywale zaczynają szukać swoich szans, długimi piłkami do napastników.
Czcibor konsekwentnie buduje akcje bocznymi sektorami boiska, w 21 min. piłka zagrana z bocznego sektora przynosi bramkę, strzeloną przez Krystiana Zielasa. 4 min później trzecią swoją bramkę i 3 dla gospodarzy strzela ponownie Krystian Zielas. 33 min Nasz zespół nie zwalnia i 4 bramkę zdobywa Krystian Zielas. Po tej bramce Czcibor pewny zdobycia kompletu punktów, nie grają już z takim zaangażowaniem co powoduje stratę bramki w 35 min. wynik na tablicy 4:1. Unia próbuje pójść za ciosem stwarzając kolejne szanse. Jednak wynik do przerwy się nie zmienia.

W drugiej połowie Nasz zespół rozpoczyna bardzo dobrze, bo już w 47 min na 5:1 podwyższa Marcin Ziemiański. Rzut wolny z okolicy 20m. do piłki podchodzi Krystian Zielas i bez problemu pokonuje bramkarza rywali, na tablicy wynik 6:1. Jacek Kwaśniewski strzela 7 gola pakując piłkę do pustej bramki. 6 bramkę w meczu, a 8 dla gospodarzy strzela niezawodny Krystian Zielas. W 73 min po błędzie Naszego bramkarza Unia Swochowo strzela swoją 2 bramkę. Wynik końcowy 8:2 dla Czcibora.

relacjďż˝ dodaďż˝: jastrzab493