Pędząca Lokomotywa wykolejona przez Jeziorak!
Dnia 11.11.2007 o godz. 14:00 przy niesprzyjającej pogodzie lider A-Klasy gr.III miejscowy Wicher podejmował trzeci w tabeli Jeziorak Szczecin. Mecz zapowiadany był jako hit kolejki a faworytem byli zawodnicy z Reptowa. Jednak Jeziorak nie bał się tego spotkania, ponieważ w pierwszym meczu u siebie pokonał Wicher 3-2 i zawodnicy gości wierzyli w korzystny rezultat w  rewanżu.

Gra zaczęła się z od lekkiego nacisku gospodarzy, którzy przez pierwszy kwadrans naciskali przyjezdnych, jednak Jeziorak odpowiadał groźnymi kontrami. Jedna z nich była przeprowadzona w 25 min. meczu przez Grzegorza Zajnera, który uruchomił niezawodnego snajpera gości M.Kuse, który w sytuacji sam na sam posłał piłkę do siatki. Euforia bardzo licznej grupy kibiców przyjezdnych była tak ogromna, że gospodarze musieli sprzątać latające serpentyny z płyty boiska. Do końca pierwszej połowy Jeziorak oddał kilka groźnych strzałów, takich jak strzał Bednarka,Orłowskiego czy Chlibyka, które bramkarz gospodarzy wybronił. Wicher także stworzył dwie groźne sytuacje, ale na posterunku był rewelacyjnie spisujący się w dzisiejszym dniu Tomasz Trela. Do przerwy 1-0 dla gości.

Druga połowa zaczęła się od fety kibiców Jezioraka, która trwała około 5 min był to pokaz rac dymnych i świetlnych oraz setki serpentyn. Kibice Wichra byli w szoku a grupa stu kibiców Jezioraka opanowała władzę nad trybunami! W drugiej połowie Jeziorak podwyższył poprzeczkę Wichrowi i bardzo groźnie kontrował gospodarzy, ale po strzałach m.in. Chlibyka, Kusy, Orłowskiego i Rybaka piłka minimalnie mijała bramkę lub dobrze interweniował bramkarz gospodarzy. Jeziorakowi sprzyjało szczęście a mianowicie po strzałach Wichra piłka uderzyła w poprzeczkę lub minimalnie mijała bramkę przyjezdnych. Katem Wichra okazał się kapitan Jezioraka-Jarosław Szymański, który po ładnym rozegraniu rzutu wolnego z M.Chlibykiem i G.Zajnerem mocnym strzałem podwyższa wynik na 2-0. Euforia kibiców Jezioraka trwa do końca meczu. Do końca spotkania na boisku trwała wymiana akcji z obydwu stron, ale nie przyniosło to zmiany wyniku. Po ostatnim gwizdku dobrze sędziujących arbitrów obydwa zespoły podziękowały za doping swoim kibicom.