Ogniwo - Jeziorak (juniorzy)
W niedziele w meczu juniorów faworytem spotkania był lider ze Szczecina, lecz ich pewność wygranej była zgubna. Mecz był bardzo zacięty, groźne sytuacje obydwu drużyn nie zakończone strzałami, tylko błędami. Wynik do przerwy utrzymywał się bezbramkowy. W drugiej połowie mecz toczył się tak samo jak w pierwszej połowie. Idealną sytuację miał zawodnik Ogniwa, który w sytuacji sam na sam potknął się o własne nogi i się wywrócił przed bramką Jezioraka. Wynik meczu praktycznie był przesądzony i wydawało się, że nastąpi podział punktów. Lecz w 86 minucie rzut wolny z 40 metrów, dośrodkowanie Piwońskiego i Peczko strzałem nogą z powietrza zdobywa gola na 1-0. Jeziorak zwycięża po ciężkim i wyrównanym meczu. Mecz był bardzo ostry a skutkiem tego była duża ilość kartek, oraz nerwy puszczające zawodnikom i małe spięcia.

relacjďż˝ dodaďż˝: piwo8