Wyrównany mecz na korzyść Jezioraka !
W dniu 27.10.2007 odbył się o godz. 14:00 mecz zapowiadany jako hit kolejki III grupy A-Klasy pomiędzy Jeziorakiem Szczecin a Czarnymi Czarnówek.
Obydwa zespoły zagrały od pierwszej minuty bardzo zmotywowane i chciały jak najszybciej przechylić szalę na swoją korzyść i kontrolować grę. Pierwsza połowa była typową grą polegającą na walce i kontrach obydwóch drużyn. Gospodarze jak i goście mieli dogodne sytuacje do zdobycia bramki, ale brakowało precyzji w wykończeniu akcji lub świetnie interweniowali bramkarze obydwóch drużyn. Do przerwy było 0-0, a ta połowa mogła się kibicom podobać.

W drugiej połowie goście objęli chwilową przewagę co spowodowało, że defensywa Jezioraka musiała wybijać piłkę z pustej bramki (Rafał Bednarek). Zespół Jezioraka od straty bramki uratował także słupek. Jeziorak także tworzył dogodne sytuacje, ale znów brakowało tzw. ,,kropki nad i,,. Gra momentami zaostrzyła się czego efektem było sporo żółtych kartek. W 83 min meczu faulowany w narożniku boiska, koło linii autowej był Maciej Orłowski, co przyniosło gospodarzom rzut wolny. Do piłki podszedł Mateusz Chlibyk, który precyzyjną wrzutką w pole karne zauważył nadbiegającego Kamila Kusę, który bardzo precyzyjnym strzałem z głowy w róg bramki strzelił upragnionego gola na 1-0, który później okazał się zwycięskim trafieniem, co dało gospodarzom cenne 3 pkt. Do końca spotkania mecz nie uległ zmianie i Jeziorak po ciężkim spotkaniu pokonuje przyjezdnych. Warto pochwalić obydwa zespoły za dobre widowisko i poświęcenie w meczu.

relacjďż˝ dodaďż˝: MaTi10