Relacja Juniorów (Jeziorak - Czarni)
Drużyna Jezioraka wyszła na mecz w bardzo zmienionym składzie niż w ostatniej kolejce. Mecz zaczął się znakomicie dla zawodników gospodarzy, szybka piłka od Piwońskiego do Czubaka ten z pierwszej piłki do Pudła, a on strzela w sytuacji sam na sam i piłka powoli zmierzając do bramki wpada po dobitce na pustą bramkę Czubaka i już w 1 minucie Jezioraka obejmuje prowadzenie. Piłkarze Czarnych w nielicznych kontrach próbowali zaskoczyć bramkę Wróblewskiego. Kolejne ataki Jezioraka, długa piłka ze środka ponownie od Piwońskiego i Pudło sam na sam z bramkarzem i mamy 2-0. Pierwsza połowa to tylko akcje Jezioraka. Kolejna składna akcja gospodarzy, piłka do boku od Kochanowskiego do Leśniczuka ten wrzuca i Pudło umieszcza piłkę w bramce, 3-0. Kolejna akcja Jezioraka faulowany Pudło przed polem karnym na 16 metrze, do piłki podchodzi Piwoński szybkie uruchomienie Leśniczuka i ten zdobywa gola na 4-0. Kolejne składne i ładne dla oka akcje Jezioraka, fantastycznie z lewej strony boiska oszukany został kapitan gości przez Piwońskiego szybka piłka do Pudła i było już 5-0. Kolejne dwie bramki zdobywa ponownie Bartosz Pudło. I do przerwy było już 7-0.

W przerwie Jeziorak przeprowadza zmiany: Rutkowski za Piwońskiego, Bielas za Ziółka, Wojciechowski za Walasa, Musialik za Ciechanowicza. W drugiej połowie gracze Jezioraka radzili sobie coraz gorzej po zejściu czołowych zawodników, skutkiem tego były strzelone jeszcze tylko trzy bramki przez Rutkowskiego, Czubaka oraz Pudła oraz jedna stracona po rzucie karnym dla zespołu Czarnych.

relacjďż˝ dodaďż˝: piwo8