Pewne zwycięstwo Jezioraka
W meczu A klasy grupy 3, Jeziorak Załom pewnie pokonał drużynę Grota Gardno 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelali. W 29 minucie Artur Rybak, w 67 min. Marcin Kusa i 85 min. Przemysław Misiura. Dzięki temu zwycięstwu Jeziorak podtrzymał swoje szansę w walce o najwyższe lokaty w lidze.

1.Minuta:Sędzia rozpoczyna mecz.

2.Minuta:Zajner przejmuje piłkę na prawej stronie odgrywa do Marcina Kusy, ale wrzutka nie celna.

4.Minuta:Grot lewa strona wrzutka w pole karne ale Trela pewnie interweniuje.

5.Minuta:Grot atakuje środkiem boiska piłka na lewa stronę boiska ale w ostatniej chwili przerywa Szymański.

7.Minuta:Grot wrzuca piłkę z prawej strony, Turkiel wybija przed pole karne tam nie pilnowany zawodnik Gardna oddaje niecelny strzał.

8.Minuta:Jeziorak atakuje prawa storna boiska wrzutka zablokowana, Rzut rożny dośrodkowanie nad bramka.

9.Minuta:Faul w środkowej strefie boiska, Kamil kusa leży na boisku, interwencja lekarzy.

10.Minuta:Wrzutka z prawej strony boiska trafia do niepilnowanego Szymańskiego , uderzenie jednak nie celne.

11.Minuta:Kontra Gardna !! Strzał z 20 metrów trafia prosto w ręce bramkarza.

12.Minuta:Lewa strona Garno jednak zawodnik na pozycji spalonej.

15.Minuta Wrzutka z lewej strony Zajnera jednak minimalnie Marcin Kusa mija piłkę.

16.Minuta:Rybak wrzuca piłkę ,bramkarz pewnie łapie.

17.Minuta: Bramkarz po interwencji leży na boisku interwencja lekarzy z Gardna, Bramkarz dostał kontuzji ale kontynuuje grę.

22.Minuta:Kontra Gardna. Zawodnicy rozgrywają miedzy sobą piłkę jednak w porę niebezpieczeństwo zażegnuje Kamil Kusa.

23.Minuta:Faul Turkiela z lewej strony boiska.

25.Minuta:Strzał z 15 metrów !! Pewnie interweniuje bramkarz Jezioraka !

28.Minuta:Goooooollllll , Marcin Kusa przedłożył do Rybaka ten przejął piłkę i pięknym technicznym strzałem pokonuje bramkarza gości.

28-35.Minuta: Przewaga wyraźnie po stronie gospodarzy którzy chcą podwyższyć wynik spotkania.

38.Minuta:Auta dla Gardna,wrzutka z lewej strony Trela łapie piłkę.

39.Minuta:Zamieszanie pod bramka Gardna, do piłki dochodzi Szymański który uderza ponad bramka.

40.Minuta:Rzut rożny. Rybak dośrodkowuje, obrońcy wybijają piłkę pod nogi Grzegorza Zajnera który jest faulowany.

41.Minuta:Rzut wolny z 18 metrów.Do piłki podchodzi Chlibik uderzenie w mur.

43.Minuta:Marcin Kusa prawa strona boiska wrzutka zablokowana przez obrońców. Rzut rożny.

44.Minuta:Z narożnika Zajner piłka trafia do Szymańskiego jednak piłkę wybijają obrońcy.

45.Minuta:Sędzią dolicza 4 minuty !!!

47:Minuta:Artur Rybak otrzymuje żółta kartkę za przeszkadzanie wznowieniu gry.

49.Minut:SĘDZIA KOŃCZY I POLOWE.
II połowa!!!!

46:Minuta:Zmiana w zespole Jezioraka. Plac gry opuszcza Artur Rybak w jego miejsce Przemysław Misiuda

46.Minut:SĘDZIA ROZPOCZYNA II POLOWE.

47.Minuta:Szymański lewą strona dośrodkowanie po ziemi do Misiudy ten z 16 metrów wprost w bramkarza.

48.Minuta:Zawodnik z Gardna oddaje mocny strzał z 25 metrów ale pewnie broni go Trela.

50.Minuta:Rzut rożny dla Gardna, dośrodkowanie piłka mija wszystkich zawodników.

53.Minuta w środkowej strefie boiska dwaj piłkarze leżą na boisku. Jeziorak wybija piłkę na aut.

54.Minuta:Zawodnicy Gardna oddają nam piłkę.

55.Minuta:Szymański do Misiudy ale sędzia odgwizduje spalony.

55.Zmiana w zespole Grota. Plac gry opuszcza Tomasz Dąbrowski w jego miejsce Paweł Janiak.

56.Minuta:Gardno prawa strona dośrodkowanie , Turkiel wybija piłkę.

57.Minuta:Strzał z 20 metrów zawodnika z Gardna,Trela przerzuca piłkę nad poprzeczka.

58.Minuta:Jeziorak atakuje,Chlibik do Misiudy ten uderza z prawej nogi ale bramkarz był tam gdzie być powinien.

59.Minuta:Zmiana w zespole Grota. Plac gry opuszcza Paweł Szkutnik w jego miejsce Tomasz Sypniewski.

60.Minuta:Kwiatkowski przejmuje piłkę mija jednego obrońce dośrodkowuje prosto do Marcina Kusy ten jednak nad poprzeczka.

65.Minuta:Zawodnik z Gardna ukarany żółta kartka za dyskusje z sędzią.

66-68.Minuta:Gra toczy sie w środkowej strefie boiska.

69.Minuta:Orłowski dośrodkowuje z prawej strony, piłka mija obrońców.

70.Minuta:Chlibik przejmuje pilke wchodzi do srodka uderzenie ponad bramka.

72.Minuta:Szymański do Marcina Kusy ten wychodzi sam na sam .sędzia odgwizduje pozycje spalona.

74.Minuta:Goooooollllll Szymański dośrodkowuje z lewej strony po ziemi, piłka trafia do Marcina Kusy który podwyższa wynik na 2:0.

75.Minuta:Zmiana w zespole Grota. Plac gry opuszcza Wiesław Kamiński w jego miejsce Paweł Janiak.

77.Minuta:Zawodnik z Gardna mija dwóch naszych obrońców ale uderza bardzo niecelnie.

78.Minuta:Zmiana w zespole Grota. Plac gry opuszcza Mateusz Żuchowski w jego miejsce Łukasz Kaczmarski.

79.Minuta:Aut dla Jezioraka,piłka adresowana do Kamila Kusy,ten przerzuca na prawa stronę do Wojciecha Kwiatkowskiego który zagrywa piłkę do Macieja Orłowskiego który traci piłkę.

80.Minuta:Zmiana w zespole Jezioraka. Plac gry opuszcza Maciej Orłowski w jego miejsce Patryk Kaczorowski.

81.Minuta: Kaczorowski fauluje zawodnika z Gardna.

82.Zawodnicy z Gardna jak na razie w 10, plac gry opuścił jeden z zawodników Gardna.

83.Minuta:Bardzo mocny strzał zawodnika Gardna, Tomasz Trela przerzuca piłkę nad bramka.

84.Minuta:Zawodnicy z Gardna już w 11.

85.minuta:Goooooollllll Wybicie piłki przez Bednarka przejmuje ja Misiuda i w sytuacji sam na sam nie dal szansy bramkarzowi 3:0 !!!!!

87.Minuta:Zmiana w zespole Jezioraka. Plac gry opuszcza Jarosław Szymański w jego miejsce Wojciech Grynia.

88.Minuta:Rzut rożny dla Gardna, dośrodkowanie z prawego narożnika,ale piłka mija wszystkich zawodników,grę wznowi bramkarz.

90.Minuta:Faul zawodnika Gardna pod naszym polem karnym

90.Minuta:Sędzią dolicza 1 minute.

91.Minuta:KONIEC MECZU !!!! JEZIORAK PEWNIE WYGRYWA 3:0

relacjďż˝ dodaďż˝: Epiotrek