Zwycięstwo Vinety w meczu na szczycie
Stawką meczu Vineta Wolin-Dąb Dębno, rozegranego dziś, 21 marca na stadionie w Wolinie było drugie miejsce w tabeli czwartej ligi.
Wikingowie rozstrzygnęli ten trudny i ważny pojedynek na swoją korzyść wygrywając 3:0. Spotkanie odbywało się w trudnych warunkach pogodowych. Deszcz, wiatr i przenikliwe zimno utrudniały grę piłkarzom. Mimo tych obiektywnych trudności, zawodnikom obu drużyn udało się stworzyć niezłe widowisko.
Pierwsza połowa to po dwie niewykorzstane dogodne sytuacje bramkowe. Momentami zbyt ostrą grę próbował ostudzić sędzia pokazując żółte kartoniki. Pod koniec pierwszej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Dębnianin Dawid Bidny. Był to moment zwrotny spotkania. Po przerwie Wikingowie złapali wiatr w ąagle. Dosłownie i w przenośni. Raz po raz sunęły ataki gospodarzy imicjowane przez braci Nagórskich na bramkę Dębu. Jednak dopiero w 65 minucie Adam Nagórski zdobył pierwszą bramkę dla Vinety. Nagrodą dla ofensywnie grających gospodarzy była 2 bramka Adama Nagórskiego w 79 minucie. Trzecie trafienie dołożył jeszcze Michał Adamczak w 85 minucie meczu.

Wszystkich kibiców i mieszkańców gminy Wolin zapraszamy 28 marca na stadion w Wolinie na spotkanie towarzyskie Vineta Wolin-Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)

�r�d�o: Vineta Wolin

relacjďż˝ dodaďż˝: lksvinetawolin