I Bałtyckie Mistrzostwa Pomorza Dźwirzyno 2015
autor: nitek91Drużyna Lemon zwyciężyła w I Bałtyckich Mistrzostwach Pomorza Dźwirzyno 2015. W finale kołobrzeżanie pokonali 4:1 zespół SPNS Trzebiatów. Trzecie miejsce przypadło drużynie Global Gościno po zwycięstwie 6:3 nad drużyną Paranienormalni Białogard Turniej odbył się na obiektach Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. W rywalizacji wzięło udział 17 drużyn z całego Województwa Zachodniopomorskiego. Wszystkie drużyny pokazały wysoki poziom gry i sportową postawę.

Mistrzem została drużyna LEMON, drugie miejsce przypadło po niesamowitym finale SPNS TRZEBIATÓW, brąz dla GLOBAL GOŚCINO. Ambitna i młoda ekipa PARANIENORMALNI BIAŁOGARD zajęła czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem Bałtyckich Mistrzostw Pomorza został został Marcin Kocur, /LEMON/, królem strzelców turnieju: Marcin Kurczak 12 goli/Paranienormalni/.

Statuetka najlepszego obrońcy powędrowała do Marcin Grupa / Spns Trzebiatów/ a najlepszym bramkarzem został Krzysztof Wysmułek /Lemon/. Zwycieśkie drużyny swoje nagrody w postaci voucherów na kwoty 800 zł, 500 zł i 200 zł przekazały na rzecz chorego Marcina z Dźwirzyna. Głównymi nagrodami imprezy były również puchary, medale i indywidualne wyróżnienia. Organizatorem weekendowych zmagań piłkarzy było Radzikowskie Stowarzyszenie Oświatowe, Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
�r�d�o: e-kg.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: KiCiAcZeK

data: 22-02-2015
miejsce: Hala w Dźwirzynie