Dębno wygrywa po raz kolejny
Po bardzo emocjonującym spotkaniu, szczególnie w drugiej połowie meczu, Dąb Dębno pokonał na wyjeździe Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:2.
Spotkanie odbyło się na sztucznym boisku w Niechorzu. W bramce Dębu po raz pierwszy w tym sezonie nie ujrzeliśmy Dominika Kubraka, którego zastąpił Grzegorz Wyka.

Pierwsza odsłona meczu nie przyniosła żadnych goli, a najdogodniejszą okazję zmarnował w 30 min. Łukasz Dłubis, który po dośrodkowaniu Roberta Dudka z lewej strony, trafił w poprzeczkę.

Druga część spotkania zaczęła się bardzo źle dla gości. Już w 47 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niepewnym wyjściu bramkarza Biało-Zielonych gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Jednak ich radość nie trwała długo, gdyż już 12 minut później po dośrodkowaniu z prawej strony Robert Dudek strzałem głową doprowadził do wyrównania. Goście chcieli pójść za ciosem i ta sztuka udała im się 11 minut później. Łukasz Dłubis został sfaulowany w polu karnym gospodarzy i sam poszkodowany postanowił wymierzyć karę. Jednak i tym razem nie było trzeba czekać na ripostę ze strony rywali, gdyż już w 71 min. było 2:2. Po błędzie obrony napastnik Wybrzeża posłał piłkę między nogami Wyki i po raz kolejny w tym meczu mieliśmy stan remisowy. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów szalę zwycięstwa na korzyść Biało-Zielonych przechylił wprowadzony wcześniej Paweł Majewski, dla którego był to pierwszy gol w sezonie.

W dzisiejszym meczu drużyna Zenona Burzawy pokazała zęby. Pokazała, że nie jest tylko zespołem własnego boiska, ale potrafi także wygrywać na wyjeździe. Świetną partię rozegrał Robert Dudek, który strzelił bramkę, zaliczył asystę i zagrał kilka doskonałych piłek m.in. tą po której Łukasz Dłubis trafił w poprzeczkę. Jednak na wielkie pochwały zasługują wszyscy zawodnicy oraz trener Zenon Burzawa, który miał dzisiaj 'trenerskiego nosa' (zresztą nie pierwszy raz) wprowadzając Pawła Majewskiego, który zapewnił zwycięstwo gościom. Jako, że wczoraj Pogoń Szczecin przegrała z Błękitnymi 2:4 strata Dębu do lidera wynosi już tylko 3 oczka!

relacjďż˝ dodaďż˝: WiernyKibic17