Espadon znowu bez punktów[wideo]
autor: adaskoEspadon Szczecin przegrał w Ostrołęce 1:3(25:17, 20:25, 25:17, 25:21) i tym samym zanotował trzecią porażkę z rzędu.
Pierwszy set od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. Pekpol rozpoczął od prowadzenie 6:4 i sukcesywnie je zwiększał. 15:10, 22:16, a ostatecznie 25:17 lepszy okazał się zespół z Mazowsza. W drugiej partii to podopieczni Przemysława Michalczyka wyszli na prowadzenie 6:4. Po chwili jednak Pekpol odrobił starty i gra toczyła się punkt za punkt. Przełomowy dla tego seta okazał się moment, gdy na zagrywce pojawił się najpierw Janusz Gałązka dzięki któremu Espadon osiągnął 3 punkty przewagi(15:12), a  później asa serwisowego dołożył Marcin Nowak(20:15). Szczecinianie utrzymali tę przewagę już do samego końca. Pewnie zwyciężyli do 20 i wyrównali stan rywalizacji na 1:1. Niestety to wszystko na co było stać Espadon w tym dniu.

Espadon: Leszczawski, Nowak, Gałązka, Orłowski, Pietrzak, Wołosz, Dembiec (libero) oraz Tołoczko, Filipowicz (libero), Kwiecień, Zabłocki.
ďż˝rďż˝dďż˝o: pekpol.nstrefa.pl/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: Voltair