Pewne zwycięstwo SMS Police
autor: wruna56Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police pokonały w trzysetowym pojedynku UKS Murowaną Goślinę.
Obie drużyny przystępowały do meczu bardzo zdeterminowane. W ostatnich spotkaniach przegrywały z mocniejszymi rywalami, więc teraz miały okazję do rehabilitacji. W mecz lepiej weszły zawodniczki SMSu Police. Powiększały swoją przewagę, prowadziły już 17:9. Przerwa dla gospodyń przyniosła zamierzony skutek. Goślinianki mozolnie zaczęły odrabiać straty i z wyniku 9:17 zrobiło się 18:20. W ostatnich akcjach spotkania toczyła się zacięta walka. Przy stanie 24:22 dla SMS Police sędzia liniowy wskazał, że piłka znalazła się w polu rywala. Piłka jednak była autowa. W kolejnej akcji Ewelina Karsztun (na zdjęciu) skończyła atak i pierwsza partia należała dla SMSu.
W drugim secie walka była wyrównana już od samego początku. Tak było do stanu 15:15. Później wyższy bieg wrzuciły SMSki. Atakowały precyzyjniej, skuteczniej i ostatecznie wygrały 25:19.

W trzecim secie było podobnie jak w drugim. Walka punkt za punkt, długie wymiany, ale także błędy po stronie obu drużyn. Gospodynie wygrywały już 19:16. Wtedy trener Mateusz Sylla wziął czas dla swojej drużyny. To poskutkowało. Policzanki wyrównały (20:20) i tak było do stanu 23:23. Ewelina Karsztun zdobyła kolejny punkt, a później rywalki zaatakowały w aut. SMS Police wygrał 25:23 i wywalczył komplet punktów.
�r�d�o: smspolice.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: smspolice