Efektowne zakończenie rundy
Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów w ostatnim meczu rundy jesiennej Regionalnej Ligi Okręgowej pokonali zespół Promienia Mosty i zimę spędzą w fotelu lidera rozgrywek.
Podopieczni Kamil Twarzyńskiego wiedzieli, że drużyna z Mostów może okazać się bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem i od samego początku zaatakowali rywala. Już w pierwszych minutach w doskonałej sytuacji odnalazł się Igor Duńczak, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Promienia Mosty. Po kwadransie gry bramkarz gości miał już za sobą wiele trudnych interwencji, a po strzale Piotra Zaręby odbił piłkę przed siebie gdzie stał Igor Duńczak, który otworzył wynik spotkania. Kilka minut później z rzutu wolnego groźnie uderzał Marcin Muzyczuk, ale Łukasz Eschinger przerzucił piłkę nad poprzeczką. Tuż przed przerwą faulowany w polu karnym gości był Igor Duńczak, a rzut karny na bramkę zamienił Piotr Zaręba.
Druga połowa to już kompletna dominacja gospodarzy, którzy potrzebowali zaledwie kilku minut, by zdobyć kolejne dwie bramki. Najpierw Seweryn Zelmachowicz przerzucił piłkę najpierw nad obrońcą, a później bramkarzem Promienia Mosty kierując ją wprost do bramki. Dwie minuty później Patryk Bagiński zagrał piłkę na długi słupek gdzie był Łukasz Sobczak i wychowanek Regi podwyższył wynik meczu. Kibice nie musieli długo czekać na kolejnego gola, gdy po kilku minutach Igor Duńczak podwyższył na 5:0. Ozdobą meczu było jednak trafienie Dawida Przygody, który technicznym strzałem efektownie przelobował Łukasza Eschingera. Hat tricka uzbierał jeszcze Piotr Zaręba, któremu dwukrotnie wyłożył piłkę Seweryn Zelmachowicz, a ten wstrzelił ją do pustej już bramki.

Intermarche Rega Trzebiatów - Promień Mosty 8:0 (2:0)