Porażka z Rozwojem
Kotwica Kołobrzeg przegrała z Rozwojem Katowice 1:2. Zespół znad morza znajduje się w strefie spadkowej.

Goście powinni prowadzić już w pierwszej połowie. Na szczęście dla kołobrzeżan Tomasz Wróbel w 15 minucie został zablokowany, a po kilku minutach na posterunku był Folc, który obronił jego strzał. Po 45 minutach był bezbramkowy remis.
W 62 minucie po raz kolejny groźnie atakowali katowiczanie. Najpierw po dośrodkowaniu Wróbla uderzał Przemysław Gałecki, ale po raz kolejny górą był golkiper Kotwicy. Dwie minuty później Rozwój zdobył pierwszą bramkę. Prowadzenie zapewnił im wypożyczony z Pogoni Szczecin Filip Kozłowski, który wykorzystał dośrodkowanie Gałeckiego. Po kolejnych 180 sekundach Kotwica przegrywała 0:2. Tym razem futbolówkę do siatki skierował Robert Tkocz. Wynik nie uległ zmianie do 88 minuty. Wtedy to podopieczni trenera Rzepki mieli rzut rożny. Tomasz Bejuk dośrodkował, a bramkarza Rozwoju pokonał Jakub Poznański. W doliczonym czasie gry zespół znad morza miał kolejny korner, który nie zmienił już rezultatu spotkania. Zespół prowadzony przez trenera Rzepkę znajduje się aktualnie w strefie spadkowej mając na koncie 26 punktów. W następnej kolejce Kotwicę czeka wyjazd do Góry na mecz z Nadwiślanem.

0:1 - Kozłowski 64 min.
0:2 - Tkocz 67 min.
1:2 - Poznański, 88 min.

Kotwica Kołobrzeg: Folc - Bułka (74. Berg), Danilczyk (46. Sochań), Kugiel (56. Bejuk), Rydzak, Soczyński, Poznański, Szutenberg, Strzelecki, Świechowski, Biegański (46. Ropiejko).

Rozwój Katowice: Soliński - Mielnik, Tanżyna, Gałecki, Winiarczyk - Gacki, Kapias - Wróbel (86. Szkatuła), Tkocz, Azikiewicz (77. Kun) - Żak (57. Kozłowski)

Żółte kartki: Kugiel, Soczyński, Szutenberg, Poznański (Kotwica)/ Kun (Rozwój)
Czerwona Soczyński (Kotwica,, za drugą żółtą).

1:2 - 88' - Jakub Poznański
Kotwica Kołobrzeg: Folc – Bułka (74. Berg), Danilczyk (46. Sochań), Kugiel (56. Bejuk), Rydzak, Soczyński, Poznański, Szutenberg, Strzelecki, Świechowski, Biegański (46. Ropiejko)

Rozwój Katowice: Soliński – Mielnik, Tanżyna, Gałecki, Winiarczyk – Gacki, Kapias – Wróbel (86. Szkatuła), Tkocz, Azikiewicz (77. Kun) – Żak (57. Kozłowski)

Dane pomogli uzupełnić: MichalSzczecin, skryba1213, skryba1213 - dziękujemy