Drawa zdobywa punkty na outsiderze
W 14 kolejce V ligi okręgu koszalińskiego Drawa musiała jechać do Grzmiącej aby zmierzyć się z tamtejszą Zawiszą.

Mecz rozpoczął się od mocnych ataków gości, którzy przez pierwszą połowę tylko kilka razy dali wyjść gospodarzom z własnej połowy. Niestety w pierwszej części gry bramek nie oglądaliśmy co zapowiadało ciekawą walkę na kolejne trzy kwadranse.

I tak w 57 minucie gry bramkę dla Drawszczan głową zdobył Wojciech Terlecki. W 60 minucie musieliśmy pożegnać fenomenalnego bramkarza Drawy Roberta Piłata, który za faul na przedpolu został ukarany przez pana sędziego czerwoną kartką. Miejsce na bramce zajął rezerwowy Łukasz Szmagaj, który do końca meczu godnie zastępował Roberta Piłata na tej odpowiedzialnej pozycji. Nasze gratulacje.

Gra w dziesiątkę ani trochę nie przeszkodziła zawodnikom z Drawska Pomorskiego, a wręcz przeciwnie grali jeszcze lepiej. Zdobyli w tym meczu jeszcze dwie bramki. Najpierw w sytuacji dwóch na jednego Damian Korczyński pokonał bramkarza gospodarzy strzałem w krótki róg, a potem Artur Kapeliński znów w sytuacji dwóch na jednego najpierw położył bramkarza Zawiszy na ziemię, a potem już na pustą bramkę ostatecznie ustanowił wynik meczu na 3:0. Zawisza mogła przegrać jeszcze więcej, ale zapobiegł temu dobrze broniący Artur Jabłoński.

relacjďż˝ dodaďż˝: Draweczka