30 minut gry i....
Zespół Orła Łubowo podejmował dziś Płomień Myślino.Obydwa zespoły przed dzisiejszym meczem miały po 7 pkt. i zajmowały miejsca w dolnej części tabeli. Zespół gospodarzy zaczął z wielkim animuszem. W 7 minucie po indywidualnej akcji bramkę strzela Głuszak. Minęło kilka minut i w 15 min. po składnej akcji gospodarze strzelają na 2:0.Strzelcem okazał się Przymeński .28 minuta i na 3:0 ponownie strzelają gospodarze - Głuszak. I właśnie w tym momencie zakończyła się gra zespołu Orła. W 34 minucie po ewidentnym błędzie Pieniawskiego Płomień strzela swojego gola. Do przerwy 3:1 dla Orła.

Druga połowa to zdecydowane ataki zespołu gości. Po jednym z ataków w polu karnym zostaje faulowany zawodnik gości. Rzut karny skutecznie strzelony i z 3:0 jest 3:2. Zespół gości próbuje wszelkimi sposobami strzelić bramkę. Dochodzi do zaostrzonych sytuacji. W 80 minucie zmiana bramkarza w zespole Orła. Wchodzi Borzycki. W 83 minucie po kolejnym kontrataku gospodarze strzelają na 4:2 po strzale Przymeńskiego. Goście jeszcze próbują zmniejszyć rozmiary porażki. Obronną ręką z opresji wychodzi rezerwowy bramkarz Orła. Po meczu walki Orzeł Łubowo wygrywa dość szczęśliwie 4:2.

Bramki: Głuszak 2, Przymeński 2. dodaj video
Orzeł: Cywinski (80 Borzycki) -Kozanecki, Pieniawski, Taczko, Seliga - Głuszak, Czaplinski Pa., Czapla, Przymenski - Tomczak, Sulikowski (28 Borowski M.).

Czerwona kartka: Kozanecki (za drugą żółtą kartkę) sędzia: Simlat

Dane pomógł uzupełnić: rafal75 - dziękujemy

30 minut gry i.... (rafal75)