Duży sukces GUKS-u Dolice w turnieju o puchar Tymbarku
autor: m a g n i f i C oZ bardzo dobrej strony w XIV edycji ogólnopolskiego turnieju 'Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku' zaprezentowali się piłkarze i zawodniczki z naszego województwa.

Spośród czterech naszych drużyn najwyższe miejsce zajęli gracze z GUKS-u Dolice. Doliczanie wsparci przez czterech chłopców ze Stargardu Szczecińskiego, jednego z Wałcza i jednego ze Szczecina, zajęli piąte miejsce w kategorii do lat 10. Na sześć rozegranych spotkań przegrali tylko jedno.
Na równie wysokiej szóstej pozycji uplasowały się piłkarki UKS-u Orzeł 2010 PZZ Wałcz, również w kategorii do lat 10. W drugiej - do lat 12 - zawodnicy SP 51 Szczecin zajęli 10. miejsce, a dziewczynki z UKS-u Olimpii Szczecin - 9.

Zachodniopomorskie-Pomorskie 4-1

GUKS Dolice: Dominik Wójcik [kpt.], Kamil Jakubczyk, Karol Ogórek, Jakub Czerniewicz, Miłosz Iżecki, Jan Politewicz, Aleks Piotrowcz, Michał Łyczywek, Rafał Seredyński, Patryk Błaszczyk, Kamil Pakuła, Wojciech Skwarek.

Najlepszym strzelcem turnieju, z sześcioma bramkami na swoim koncie, został Karol Ogórek.

W kategorii do lat 10 najlepsze okazały się drużyny UKS dwójka Skawina (dziewczynki) oraz UKS FC Wrocław Academy (chłopcy). W rozgrywkach U-12 zwyciężyły ekipy Zamość Ziemski (dziewczynki) i SP 119 Kraków (chłopcy).