Przegrana Błękitnych w meczu na szczycie
autor: Jędrzej BieleckiW niedziele stargradzianki zagrały mecz w dalekim Górznie.

Mecz zaczął się niekorzystnie dla gości, ponieważ już od pierwszych minut zostały zepchnięte do defensywy. Na dodatek sędzia podyktował rzut karny dla przeciwniczek, ale na posterunku była nasza bramkarka Iwona Karpicka, która obroniła strzał. Po kilkunastu minutach Błękitne zdołały zdobyć bramkę, a na listę strzelczyń wpisała się Ewa Smurzyńska.

W drugiej połowie sędzia po raz drugi wskazał na jedenasty metr. Zawodniczka gospodarzy uderzyła w poprzeczkę, ale jej koleżanka z drużyny zamieniła dobitkę na bramkę. Stargardzianki próbowały jeszcze przeprowadzić ataki na bramkę przeciwniczek. Jednak pod koniec meczu gospodynie strzeliły kolejnego gola, tym razem z rzutu rożnego. Była to jednak kontrowersyjna sytuacja, albowiem nasza bramkarka była trzymana przez przeciwniczkę. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Unifreeze Górzno.

W niedzielę o 16 Błękitne grają ostatni mecz - u siebie z Polonią Środa Wielkopolska.

Błękitne: Karpicka I, Sokołowska D, Krus A, Połeć A, Szuba W, Socha P, Kokolus K (60'Radkiewicz W), Konefał P, Smurzyńska E, Posyniak A, Ładniak M.Ławka rezerwowych: Domanowska A, Poziomska J.

relacjďż˝ dodaďż˝: Juniorka

II liga kobiet gr. kujawsko-pomorska (2013/2014)