Drugie zwycięstwo Błękitnych
autor: Jędrzej BieleckiNa własnym boisku, przy licznie zgromadzonej publiczności KP Błękitne Stargard pewnie wygrały u siebie z KKP II Bydgoszcz. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.
Na początku spotkania na boisku dominowały zawodniczki z Bydgoszczy, pierwszą bramkę już w 3 minucie po rzucie rożnym zdobyła Sandra Bukowska. Jednak z każdą kolejną minutą stargardzianki coraz śmielej atakowały bramkę przeciwniczek. W 23 minucie piłka znalazła się pod nogami pomocniczki Aleksandry Posyniak, która strzeliła pięknego gola zza pola karnego.
Do końca pierwszej połowy Błękitne zdobyły jeszcze dwa gole. Kapitan gospodarzy Ewa Smurzyńska trafiła okienko z rzutu wolnego, a skrzydłowa Patrycja Konefał wykorzystała zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym.
Obydwie drużyny starały się za wszelka cenę wygrać spotkanie. Z racji tego, ze było dosyć ciepło, aura nie sprzyjała obydwu zespołom.

Druga połowa była niezwykle wyrównana, swoje okazje miały obie drużyny. Bydgoszczanki kilka razy trafiły w poprzeczkę, a dziewczyny ze Stargardu nie potrafiły pokonać bramkarki. Jednak w 85 minucie gościom udało się strzelić kontaktową bramkę a jej autorką była Natalia Arbuz. Do końca spotkania wyniknie uległ zmianie.

KP Błękitne Stargard: Pondo - Sokołowska, Połeć, Szuba, Krus - Posyniak, Sienkiewicz(45’ Grosicka), Smurzyńska, Konefał, Domanowska - Ładniak.
Rezerwowe: Karpicka, Król, Konopka.

KKP II : Palińska (46′ Rybacka) - Sobczak, Chyżewska, Zakrzewska (65′ Tomczak), Stachowiak (46′ Davies) - Siemińska, Arbuz, Lipowska, Krychowiak (46′ Krępeć) - Bukowska, Ałtyn (60′ Kamińska)
�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: Juniorka

II liga kobiet gr. kujawsko-pomorska (2013/2014)