W meczu juniorów młodszych KP remisuje ze Stalą
W niedzielne przedpołudnie jako pierwsi na boiska przy ulicy Siedleckiej wybiegli juniorzy młodsi KP POLICEStali Szczecin. Oba zespoły dzieliły trzy punkty w tabeli Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Mimo kilku znakomitych okazji obu drużyn do zdobycia gola spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

KP POLICE: Rusek (41' Strzelec) - Chruściel (41' Kreński), Janicki R., Falicki, Kopociński (41' Konieczny), Majos, Wojtasiak (68' Tkaczuk), Kaczorowski, Fałowski, Krawiec (55' Skowron), Adamczyk (55' Janicki M.)

Stal: Jarząbek - Kijewski (61' Zimer), Płaczek, Bartczak, Stochmal (66' Kowalski), Kraszewski (41' Nowak), Lisowski P., Lisowski W., Klimkiewicz (57' Walo), Wojciechowski (75' Miksa), Wabik

Sędziowali: Katarzyna Kochanek - Paweł Baranowski, Krzysztof Ponikowski

Na początku spotkania goście ze Szczecina dwukrotnie usiłowali z dystansu pokonać bramkarza KP Piotra Ruska, strzały Wojciecha Lisowskiego i Krystiana Wabika mijały jednak bramkę policzan. Gospodarze również usiłowali zdobyć bramkę, parokrotnie w pole karne szarżował Paweł Krawiec i dwa razy po faulach szczecinian lądował na murawie. Sędzina spotkania jednak nie pojęła decyzji o podyktowaniu rzutów karnych. W 17 minucie zza pola karnego na bramkę Mateusza Jarząbka strzelał Kamil Adamczyk, piłka pod pachą bramkarza Stali wyszła na róg. W kolejnych minutach stalowcy ponownie usiłowali zdobyć gole strzałami z dystansu. I tym razem uderzenia Pawła Lisowskiego i Krystiana Wabika nie stanowiły poważnego zagrożenia dla bramki Ruska. W 28 minucie po dośrodkowaniu Adamczyka z lewej strony obrońca Stali szczęśliwie przedłużył lot piłki, tuż za plecami miał bowiem czyhającego na błąd Patryka Kaczorowskiego. Dwie minuty później Filip Wojciechowski podaje w polu karnym do Wabika, ten jednak źle przyjął i z akcji nic nie wyszło.

Po przerwie pierwsi na bramkę ruszyli szczecinianie, Filip Wojciechowski usiłował pokonać wychodzącego z bramki Strzelca, trafił jednak prosto w zawodnika KP. Chwilę później tyłem do bramki piłkę przyjął Wabik i uderzył na bramkę z woleja, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut bramkowy. W 51 minucie w pole karne Stal wdarł się Sebastian Majos, obrona KP powstrzymała jednak zawodnika KP. W 63 minucie zza pola na bramkę Strzelca uderzał Patryk Zimer, piłkę zblokował Rafał Janicki i bramkarz KP bez problemu przejął uderzenie. W 67 minucie w pole karne wbiegł Wojciech Lisowski, znajdując się koło końcowej linii podał obok wychodzącego Strzelca na środek, tam piłkę przyjął Zimer, jednak jeden z obrońców KP przeszkodził mu w oddaniu celnego strzału do pustej bramki. W 72 minucie w polu karnym na przeciw bramkarza znalazł się Zimer, jednak za długo składał się do strzału i w ostatniej chwili interweniował Rafał Janicki. Minutę później po przeciwnej stronie na bramkę w polu karnym strzelał Sebastian Majos, bramkarz obronił, natychmiast do strzału złożył się drugi zawodnik KP jednak obrońca Stali zgarnął mu piłkę... ręką. Sędzia spotkania jednak nie zauważył przewinienia i nie podyktował rzutu karnego. W 74 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę z bliska główkował Adrian Falicki, niestety piłka nieznacznie minęła bramkę Stali. Dwie minuty później w pole karne wbiegł Karol Tkaczuk, niestety przed oddaniem strzału zawahał się i obrona zdołała zapobiec stracie gola. W 77 minucie ponownie w pole karne wbiegł Tkaczuk, tym razem widząc wychodzącego z bramki Mateusza Jarząbka zdecydował się natychmiast na strzał, niestety bramkarz Stali nogami obronił uderzenie po ziemi. Minutę przed końcem meczu po dośrodkowaniu z lewej strony jeden z zawodników Stali skierował głową piłkę do siatki Chemików, sędzia jednak gola nie uznał odgwizdując spalonego. W doliczonym czasie gola z 8 metrów usiłował jeszcze zdobyć Kamil Kowalski jednak obrona KP wybija z linii bramkowej. Ostatecznie juniorzy młodsi KP POLICE zremisowali ze Stalą Szczecin 0:0.

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2007/2008)