Lider A-klasy lepszy od rezerw Odry
autor: szakirPiłkarze rezerw Odry Chojna przegrali u siebie w 13 kolejce rozgrywek A-klasy z Czarnymi Lubanowo 0:3. Sobotnie starcie na głównej płycie stadionu nie przyciągnęło zbyt wielu kibiców chojeńskiego klubu, sporą grupę widzów stanowili natomiast goście.
Pierwsza połowa była wyrównana ale z każdą minutą przewagę na boisku zyskiwali piłkarze Czarnych, coraz śmielej atakowali bramkę Odry, a ich akcje były coraz groźniejsze. Po błędzie obrony gospodarzy Czarni zdobyli pierwszą bramkę. Odra starała się doprowadzić do remisu lecz bez skutku. Poza kilkoma strzałami, chojnianie nie zagrozili bramce przeciwnika. Coraz bardziej przebieg gry kontrolowali goście. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Drugą część spotkania to również przewaga Czarnych, którzy podwyższyli wynik spotkania. Kilka minut później kibice na stadionie przy ul. Wojska Polskiego zobaczyli bramkę na 0:3.

Młody zespół Odry do ostatniej sekundy walczył jeszcze o honorowe trafienie lecz i ta sztuka im się nie udała. Po ostatnim gwizdku sędziego Czarni przez kilka minut fetowali zwycięstwo ze swoimi kibicami na opustoszałym już stadionie.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Chojna24.pl/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: Snajper19