Wilczyce przegrywaja w Gorzowie
autor: C80Dzięki świetnej czwartej kwarcie koszykarki KSSSE AZS PWSZ Gorzów pokonały podopieczne Krzysztofa Koziorowicza w zaległym spotkaniu 3. kolejki II etapu Basket Ligi Kobiet.
Przez niemal cały mecz to gorzowianki były na prowadzeniu. Gospodynie dobrze radziły sobie w ataku, a szczecinianki ratowały się tylko celnymi rzutami w ostatnich sekundach. W sumie w całym meczu podopieczne Krzysztofa Koziorowicza ,aż dziesięciokrotnie celnie rzucały zza linii 6,75 metra. Problemem zawodniczek ze szczecina były jednak łatwe straty. - Starałyśmy się zrealizować wszystkie założenia przedmeczowe, niestety 21 strat przy 12 zespołu z Gorzowa to jest zdecydowanie za dużo. Niestety parę podań było zupełnie nieprzemyślanych - stwierdziła po meczu Julia Adamowicz.

Jednak w trzeciej kwarcie po zrywie Wilczyc mecz bardzo mocno się wyrównał. - Trzecia kwarta słabsza w naszym wykonaniu, przejście z obrony każdy swego na strefową i zacięło nam się trochę w ataku. Zagęszczona strefa podkoszowa, ciężko było nam coś zebrać i stąd pojawiały się nasze problemy - tłumaczył po meczu szkoleniowiec KSSSE AZS PWSZ Gorzów Dariusz Maciejewski. Ostatecznie po bardzo dobrej końcówce i czwartej kwarcie wygranej 16:7 to koszykarki KSSSE AZS PWSZ Gorzów odniosły triumf 66:55.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów - King Wilki Morskie Szczecin 66:55 (17:12, 23:22, 10:14, 16:7)

KSSSE AZS PWSZ: Nwagbo 20, Zoll 13, Spani 10 (2x3), Dźwigalska 3 (1), Piekarska 2 oraz Beata Jaworska 8, Trębicka 8 (1), Losi 2.
King Wilki Morskie: Kraayeveld 15 (3x3), Kaczmarczyk 13 (2), Mandir 4, Radwan 3 (1), Maruszczak 3 (1) oraz Adamowicz 6 (2), Kotnis 4, Mrozińska 4, Stasiuk 3 (1), Sosnowska 0.
�r�d�o: basketligakobiet.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Voltair

PLKK - etap II (1-6) (2013/2014)