Pewne zwycięstwo Morza
autor: scashoneSiatkarze Morza Bałtyk udanie rozpoczęli rundę rewanżową. W Przecławiu pewnie pokonali Orion Sulechów 3:0(25:20; 25:19; 25:21).
W pierwszym secie gra toczyła się punkt za punkt do stanu 9:9. Wtedy za sprawą dobrej zagrywki Wojciecha Kwietnia i skutecznej grze z kontry szczecinianie objęli trzypunktowe prowadzenie(12:9). Chwilę później Morze popełniło kilka prostych błędów, które pozwoliły Orionowi zbliżyć się na punkt, a nawet doprowadzić do remisu. W decydujących momentach jednak podopieczni Michała Dolińskiego nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom. Bardzo dobra gra zagrywką i w ataku pozwoliła spokojnie doprowadzić do piłki setowej(24:19). Partię zakończył z prawego skrzydła Jakub Makar po świetnym rozegraniu gubiącym blok przeciwnika.
Losy drugiej partii rozstrzygnęły się już na samym początku, gdy na zagrywce pojawił się przyjmujący Morza, Daniel Zabłocki. Serią bardzo mocnych serwisów wypracował przewagę(10:6), której szczecinianie nie oddali już do samego końca.
W trzeciej partii swoją szansę dostali zmiennicy, których Michał Doliński zaczął wprowadzać w na plac gry już w poprzednim secie.

Morze: Gnatek, Zabłocki, Makar, Kwiecień, Bachmatiuk, Naliwajko, Kołodziej(libero) oraz Zapaśnik, Markiewicz, Grot, Kopiński
Orion: Śliwa, Myślicki, Lickindorf, Kozik, Pudzianowski, Ryba, Bilon (libero) oraz Wrotkowski, Sowiński, Drupka i Strykowski

relacjďż˝ dodaďż˝: Voltair