SMS wygrywa na zakończenie sezonu
autor: smspolice.plTo było udane zakończenie sezonu w wykonaniu zawodniczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. Policzanki zagrały dobre spotkanie i wygrały 3:1 z Atomem II Sopot.

Od samego początku toczyła się ciekawa i emocjonująca gra. Szczelny blok, silny atak i udana zagrywka pozwoliły policzankom na odskoczenie od rywala na kilka punktów. Przy stanie 20:17 dla SMS gra gospodyń nieco się spowolniła. Wykorzystały to przyjezdne, które najpierw wyrównały, a potem odebrały szansę na wygranie pierwszej partii.

Mimo, że pierwszego seta policzanki przegrały, to zagrały dobrze i w następnych odsłonach było jasne, że SMSki nie odpuszczą. W drugim secie, podobnie jak w pierwszym, toczyła się wyrównana gra. W końcówce partii SMSki wyszły na prowadzenie i miały w górze piłkę setową (24:23). Sopocianki wyrównały, jednak w następnych dwóch akcjach były bezradne. SMS wygrał 26:24, a w setach było 1:1.

Trzecia i czwarta partia to jeszcze lepsza gra gospodyń. Udane kiwki, szczelne bloki, precyzyjne ataki, a co najważniejsze trudne zagrywki spowodowały, że zawodniczki trenera Grzegorza Wróbla nie potrafiły przechylić szali na swoją stronę. SMS wygrał obie partie 25:22 i cieszył się z zasłużonego zwycięstwa nad Atomem 3:1.
�r�d�o: smspolice.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: smspolice