Piłkarki po I rundzie Pucharu Polski
III-ligowy zespół Olimpa Gościno w ćwierćfinale Pucharu Polski Kobiet województwa zachodniopomorskiego zmierzył się na swoim boisku z II-ligową Victorią S.P.2 Sianów i niestety, pomimo dobrej gry i emocjonującym meczu, przegrał z wyżej notowanymi sianowiankami 2:4.

W drugim ćwierćfinale w Nowogardzie piłkarki Błękitnych Stargard Szcz. również 4:2 pokonały Pomorzanina i w półfinale 11 września 2013 r. o godz. 16.30 w Sianowie (a może w Stargardzie) spotkają się Victoria S.P.2 z Błękitnymi. Zwycięzca meczu w finale wojewódzkim spotka się 25 września 2013 r. z I-ligową Olimpią Szczecin. mającą wielkie aspiracje awansu w tym sezonie do ekstraligi.
W meczu w Gościnie od początku przewagę miały sianowianki i to one stwarzały dobre sytuacje do strzelenia bramek. Nie wykorzystały kilku dogodnych do strzelenia bramek sytuacji, a kilka razy zaliczyły poprzeczkę i słupki. Nie zawiodła jednak bramkostrzelna Malwina Grzelak, która w 9 i 17 minucie dała dwubramkowe prowadzenie sianowiankom. Sianowianki powinny w tej połowie prowadzić 4-5 bramkami, ale bardzo nieskuteczna była szczególnie Paulina Trzeciak. Całkiem niespodziewanie w 43 minucie pierwszy celny strzał zawodniczki z Gościna Dominiki Szczygielskiej i Olimp uzyskał kontaktową bramkę.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Początek należał do piłkarek z Sianowa. W 47 minucie Joanna Świąder strzela w słupek. Potem groźna akcja Agnieszki Pencherkiewicz i wreszcie w 61 minucie znów Malwina Grzelak strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu. W 73 minucie ponownie Dominika Szczygielska strzela drugą bramkę z wolnego dla Gościna i stan 2:3 dla sianowianek. Piłkarki z Gościna ostro atakują i w 82 minucie o mało co nie wyrównują. Niestety na przeszkodzie staje im bardzo dobrze dysponowana Natalia Sadowska, która w przeszłości strzegła bramki zespołu z Gościna. W 88 minucie gościnianki nadziewają się na kontrę i strzałem z bliska Paulina Trzeciak ustala wynik spotkania na 2:4 dla zespołu z Sianowa.

KS OLIMP GOŚCINO-UKS VICTORIA S.P. 2 SIANÓW 2:4(1:2)
Bramki:
9 min. Malwina Grzelak 0:1
17 min. Malwina Grzelak 0:2
43 min. Szczygielska Dominika 1:2
61 min. Malwina Grzelak 1:3
67 min. Szczygielska Dominika 2:3
88 min. Trzeciak Paulina 2:4

KS Olimp Gościno: Agata Szamańska, Paulina Adamska, Klaudia Kołodziejczyk, Daria Rutkowska, Iga Chmielewska, Andżelika Dondaj, Kinga Szamańska (46 Malgorzata Butrym), Wiktoria Paprocka, Dominika Szczygielska, Katarzyna Adamska, Kornelia Wiśniewska (60 Małgorzata Banach).

UKS Victoria S.P.2 Sianów: Małgorzata Chwastek(46 Natalia Sadowska), Karolina Struszczyk, Adrianna Saganowska, Żaneta Sieg, Wiktoria Cieplak(46 Marta Kucwaj), Joanna Świąder, Agnieszka Pencherkiewicz(64 Kamila Arciszewska), Marika Krupska(90 Daria Czapla), Klaudia Saganowska, Paulina Trzeciak i Malwina Grzelak.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Jędrzej Bielecki-Victoria S.P.2

relacjďż˝ dodaďż˝: szlemiel