Hokejowy wynik w Pniewie. Kompromitacja Hetmana
autor: jurgolBłękit Pniewo w 6. kolejce klasy okręgowej grupy południowej pokonał Hetmana Grzybno aż 17:0. Do przerwy na listę strzelców wypisali się: dwukrotnie Łągiewczyk oraz Plis, który już w pierwszej części meczu zaliczył hattricka. Tego, co stało się po przerwie nie spodziewał się chyba nikt. Gospodarze swój festiwal strzelecki rozpoczęli już dwie minuty po wznowieniu gry. Wówczas po raz kolejny do bramki rywala trafił wspomniany wcześniej Plis. Kanonada trwała aż do 89. minuty sobotnich zawodów, kiedy to do bramki po raz... siedemnasty! trafił Lewandowski. Gole dla pniewian zdobywali jeszcze: Grudniewski, Pietraszewski, Lewandowski. Najwięcej bramek strzelił Paweł Plis, który do protokołu pomeczowego wpisywał się jeszcze 6-krotnie.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne, Chojna 24

relacjďż˝ dodaďż˝: Snajper19

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2013/2014)
Błękit Pniewo Hetman Grzybno
17 0
14-09-2013 15:00
19', 28' - Łągiewczyk
34', 37', 44', 47' - Plis
53' - Grudniewski
55' - Łągiewczyk
67' - Lewandowski
71' - Łągiewczyk
73' - Pietraszewski
79', 82' - Grudniewski