Przekonujące zwycięstwo Arkonii
W sobotę po dobrej grze Arkonia Szczecin pewnie pokonała Sarmatę Dobra. Od samego początku zawodnicy ze Szczecina przejęli inicjatywę na boisku i nieczęsto pozwalali graczom Sarmaty na wypady pod swoją bramkę. Bardzo długo nie udawało się jednak przewagi potwierdzić strzeloną bramką aż do minuty 23 kiedy to Prokopowicz otworzył wynik. 1:0 utrzymało się do przerwy i dawało nadzieję na więcej.

Druga część gry to jeszcze większa dominacja Arkończyków, którzy wielokrotnie zagrozili bramce Sarmaty. W 58 minucie meczu na listę strzelców po raz drugi wpisał się Prokopowicz i była to jego 50 bramka w seniorskiej kadrze Arkonii. 7 minut później Prokopowicz skompletował hat-tricka i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Na 6 minut przed końcem gry miał miejsce bardzo groźnie wyglądający wypadek. W walce o piłkę przewrócił się jeden z zawodników Sarmaty i złamał rękę. Niezbędna okazała się interwencja karetki pogotowia, która zabrała zawodnika do szpitala. Mamy nadzieję, że kontuzję da się w miarę szybko wyleczyć i wkrótce zawodnik ten będzie mógł dalej biegać po IV-ligowych boiskach.

Podsumowując można uznać, że był to najlepszy mecz w wykonaniu Arkonii w tym sezonie. Być może na zawodników podziałała tak sromotna porażka z Hutnikiem, albo w końcu się zgrali ważne jednak żeby już do końca sezonu pokazywali równą formę podobną do tej zaprezentowanej w meczu z Sarmatą.

relacjďż˝ dodaďż˝: qbakoz