OKS Goleniów gromi Orła Grzezice
W drugim meczu ligowym, a pierwszym na własnym obiekcie OKS Euroinsbud Goleniów ponownie wygrywa spotkanie o mistrzostwo 'A' klasy.

Za sprawą trzech bramek Żelichowskiego i dwóch trafieniach Chorążewskiego pokonujemy drużynę Orła Grzędzice.

Od początku spotkania drużyna gospodarzy narzuciła tempo gry i nie pozwalała rywalowi na przejęcie inicjatywy. W 22 minucie gry OKS ma rzut rożny, bardzo dobrze wykonuje go Włodarczyk, który precyzyjnie dośrodkowuje z narożnika boiska na głowę Chorążewskiego, któremu nic nie pozostaje do zrobienia jak strzelić głową gola. Goście nie otrzęśli się po stracie pierwszej bramki, a cztery minuty później ponownie Chorążewski zdobywa swojego drugiego gola.
Po dokładnym podaniu piłki z lewej strony boiska od Kamińskiego, futbolówka mija obrońców Orła i ponownie w znakomitej okazji znajduje się Chorążewski, który strzałem w krótki róg pokonuje golkipera przyjezdnych. W 32 minucie gry znakomicie obsłużony zostaje Żelichowski, który otrzymuje prostopadłe podanie od Boruckiego. Do przerwy wynik mógłby być większy dla gospodarzy, jednak strzały zza poza pola karnego były niecelne.

Pięć minut po wznowieniu gry drugiego gola zdobywa Żelichowski, który z prawej strony boiska otrzymuje mocne podanie od Kamińskiego. Pewnym uderzeniem nie daje szans bramkarzowi Orła. W kolejnych minutach gry mecz stracił na atrakcyjności z uwagi na wolniejsze tempo, dużo strat zarówno z jednej jak z drugiej strony boiska. W 62 minucie gry goście oddają pierwszy celny strzał na bramkę miejscowych, jednak siła uderzenia była słaba i Kaczmarek mógł spokojnie piłkę chwycić w ręce. W 80 minucie gry swojego trzeciego gola zdobywa Żelichowski, który uderza odbitą futbolówkę od interweniującego bramkarza przyjezdnych. Należy wspomnieć, ze pierwszy strzał Sobańskiego golkiper wybronił znakomicie, jednak przy dobitce Żelichowskiego był bezbronny. Żelichowski zdobył w meczu jeszcze czwartego gola, jednak sędzia boczny uznał, że nasz napastnik w momencie podania piłki był na pozycji spalonej.

Podopieczni Mariusza Banasiaka wygrywają spotkanie z Orłem Grzędzice 5-0 i plasuje się jako lider rozgrywek po dwóch kolejkach ligowych. W trzecim meczu sezonu piłkarskiego przeciwnikiem będzie zespół Hanzy Goleniów, zapowiadają się pełne sportowych wrażeń derby miasta Goleniowa. Na to spotkanie zapraszamy w sobotę 14 września o godzinie 13.00 na goleniowskie Euroboisko.

relacjďż˝ dodaďż˝: spencer84