Zwycięstwo Kotwicy na koniec jesieni
Kotwica udanie zakończyła jesienne zmagania ligowe. W drugim rozegranym awansem z wiosny meczu biało-niebiescy wysoko pokonali rezerwy Pogoni Szczecin 5:1 i zimę spędzą na piątym miejscu ze stratą zaledwie dwóch punktów do lidera rozgrywek.
Zanim jednak doszło do tak wyraźnego zwycięstwa to już w pierwszej minucie na trybunach zapanowała konsternacja. Zespół Pogoni potrzebował zaledwie 38 sekund, by objąć przy Śliwińskiego prowadzenie. Po nieudanym otwarciu meczu przez Kotwicę goście przejęli piłkę i wyprowadzili kontrę, którą skutecznie zakończył Donald Djousse. Ta bramka sprawiła, że kołobrzeżanie przebudzili się i natychmiast ruszyli do odrobienia strat. W 6 minucie przed znakomitą szansą stanął Daniel Popiołek, ale piłka po jego strzale minęła słupek. Chwilę później ten sam zawodnik ładnie uderzył z 16 metrów, ale znów nie trafił w bramkę.
Skuteczniejsi kołobrzeżanie okazali się w 18 minucie. Pięknym strzałem popisał się Krzysztof Biegański i doprowadził do remisu. Przed przerwą jeszcze Kotwica strzeliła dwa gole. Najpierw głową pod poprzeczkę uderzył Patryk Pietras, a chwilę później akcję wykończył z najbliższej odległości Tomasz Rydzak. Po przerwie nadal to nasz zespół częściej przebywał na połowie rywali. W 70 minucie na 4:1 podwyższył Popiołek, a szczecinian dobił w końcówce meczu Piotr Dziuba.

Teraz przed Kotwicą i innymi ligowymi drużynami kilka miesięcy przerwy. Na III-ligowe boiska powrócimy w marcu, wówczas Kotwica zagra na wyjeździe z Chemikiem Police.

KOTWICA KOŁOBRZEG - POGOŃ II SZCZECIN 5:1 (3:1)
żółte kartki: Patryk Pietras - Michał Koj, Patryk Galoch
sędziował: Sebastian Marciniak (Pomorski ZPN)

Kotwica:
Cezary Szybka - Kacper Chruściński, Jakub Poznański, Wojciech Janur, Łukasz Cebulski, Patryk Pietras, Michał Danilczyk (89' Paweł Szutenberg), Daniel Popiołek (78' Piotr Dziuba), Tomasz Rydzak (90' Mikołaj Duwe), Damian Kupisz, Krzysztof Biegański (87' Krystian Szambelan).

Pogoń II: Dawid Kudła - Alan Błajewski (72' Kamil Zieliński), Sebastian Murawski, Michał Koj, Marcin Gałkowski (56' Paweł Marczuk), Herve Tchami (76' Kajetan Pogorzelczyk), Andrzej Kotłowski, Patryk Galoch, Tomasz Chałas (46' Radosław Wiśniewski), Abdul Ouedraogo, Donald Djousse.

5:1 - 88' - Dziuba
Kotwica: Cezary Szybka - Krzysztof Biegański (87' Krystian Szambelan), Łukasz Cebulski, Kacper Chruściński, Michał Danilczyk (85' Paweł Szutenberg), Wojciech Janur, Damian Kupisz, Patryk Pietras, Daniel Popiołek (78' Piotr Dziuba), Jakub Poznański, Tomasz Rydzak (90+1' Mikołaj Duwe).

Pogoń II: Dawid Kudła – Alan Błajewski (75’ Kajetan Pogorzelczyk), Sebastian Murawski, Michał Koj, Marcin Gałkowski (56’ Paweł Marczuk) – Tomasz Chałas (46’ Radosław Wiśniewski), Patryk Galoch, Abdul Moustapha Ouédraogo, Andrzej Kotłowski, Hervé Tchami – Donald Djoussé (80’ Kamil Zieliński).

żółte kartki: Pietras (Kotwica) / Koj, Galoch (Pogoń II). sędzia: Sebastian Marciniak - Krystian Dietrich, Sebastian Pakuszewski

Dane pomogli uzupełnić: snake532, snake532, sportowiec2013 - dziękujemy