Koniec serii
Kotwica uległa Lechii II Gdańsk 0:2, ponosząc pierwszą od ponad miesiąca porażkę. Bramki dla zwycięzców strzelili Damian Kugiel i Piotr Wiśniewski.

Już w 15 minucie goście mogli objąć prowadzenie, ale Wiśniewski trafił w słupek. Kilka minut później w znakomitej sytuacji znalazł się z kolei Łukasz Kacprzycki, jednak strzelił obok bramki. Kotwica też miała swoje okazje, w 30 minucie w zamieszaniu podbramkowym strzelali Piotr Dziuba i Patryk Skórecki, ale ich uderzenia zostały zablokowane, z kolei w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy minimalnie przestrzelił głową Jakub Poznański.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkiego ataku Kotwicy. W sytuacji sam na sam znalazł się Tomasz Rydzak, ale jego strzał obronił Sebastian Małkowski. Goście przeprowadzili szybką kontrę, którą skutecznie wykończył Kugiel. Po objęciu prowadzenia zespół Lechii ograniczył się do gry z kontrataku, a Kotwica zaczęła stwarzać sobie sytuacje. W 59 minucie zaskakujący strzał oddał Dziuba, Małkowski odbił piłkę, przejął ją Skórecki, podał do Dziuby, a jego druga próba znów została zablokowana. W 77 minucie znów przed szansą stanął Dziuba, ale po wrzutce Łukasza Cebulskiego z trzech metrów z woleja trafił prosto w Małkowskiego. Wiele emocji dostarczyła końcówka meczu. Już w doliczonym czasie gry po szybkiej kontrze Jakub Kamiński wyszedł sam na sam z Cezarym Szybką, ale minimalnie chybił. Minutę później mieliśmy kopię sytuacji z 46 minuty. Tym razem to Damian Kupisz przegrał sytuację sam na sam z Małkowskim, a po szybkiej kontrze Piotr Wiśniewski ustalił wynik meczu.

W następnej kolejce nasz zespół pojedzie do Dębnicy, gdzie 9 listopada zmierzy się z tamtejszym Koralem.

KOTWICA KOŁOBRZEG - LECHIA II GDAŃSK
0-2 (0-0)

0-1 Damian Kugiel (46')
0-2 Piotr Wiśniewski (90')

Kotwica: Cezary Szybka - Kacper Chruściński (83' Damian Kupisz), Jakub Poznański, Wojciech Janur, Łukasz Cebulski, Tomasz Rydzak, Michał Danilczyk, Daniel Popiołek (61' Mariusz Kurczak), Patryk Skórecki, Krzysztof Biegański, Piotr Dziuba.

LECHIA II: Małkowski - Iwanowski, Bejrowski, Powszuk, Przybylski - Kapcprzycki, Kaszuba (54 Rzepnikowski), Kopka (72 Czerwiński), Łazaj (69 Gorczyca) - Wiśniewski, Kugiel (75 Kamiński).

0:2 - 91 - Wiśniewski

żółte kartki: Popiołek, Danilczyk, Skórecki - Iwanowski, Bejrowski, Kacprzycki, Czerwiński, Łazaj. sędzia: Cyrson (Pomorski ZPN)

Dane pomogli uzupełnić: maksiu1986, koncepszyn2, Rolnik2012 - dziękujemy