Najwyższa wyjazdowa wygrana od 3 lat
W sobotę Kotwica odniosła swoje drugie w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Był to także trzeci z rzędu mecz bez porażki. Biało-niebiescy pokonali w Gdańsku tamtejszą Polonię aż 5:0.
Jest to najwyższa ligowa wyjazdowa wygrana Kotwicy od 3 kwietnia 2010 roku, wówczas kołobrzeżanie pokonali w Ustroniu Morskim Astrę 7:0.

Wynik meczu otworzył tuż przed przerwą strzałem głową Jakub Poznański, wykańczając dośrodkowanie z rzutu rożnego. Później do siatki trafiali kolejno Krzysztof Biegański, Tomasz RydzakPiotr Dziuba, a wynik ustalił w ostatniej minucie Patryk Pietras.
W następnej kolejce do Kołobrzegu zawita lider tabeli - Bałtyk Koszalin, który na wyjeździe jeszcze nie przegrał ani razu. Zapowiada się ciekawe spotkanie, początek w sobotę o godzinie 17.

POLONIA GDAŃSK - KOTWICA KOŁOBRZEG 0:5 (0-1)
0-1 Jakub Poznański (45')
0-2 Krzysztof Biegański (56')
0-3 Tomasz Rydzak (58')
0-4 Piotr Dziuba (85')
0-5 Patryk Pietras (90')

skład Kotwicy:
Cezary Szybka - Łukasz Cebulski, Jakub Poznański, Wojciech Janur, Kacper Chruściński (83 Mikołaj Duwe), Michał Danilczyk (80 Daniel Popiołek), Patryk Pietras, Patryk Skórecki (77 Krystian Szambelan), Tomasz Rydzak, Piotr Dziuba, Krzysztof Biegański (77 Adrian Machula).
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: mywtf14

III liga Bałtycka (2013/2014)
Polonia Gdańsk Kotwica Kołobrzeg
0 5
12-10-2013 14:00
45' Poznański, 56' Biegański, 58' Rydzak, 88' Dziuba, 92' Pietras
sędzia: Gocałek Rak Zdanowski

Dane pomógł uzupełnić: Jurgen - dziękujemy

Najwyższa wyjazdowa wygrana od 3 lat (mywtf14)