Hokejowy wynik w Łożnicy
Wynikiem hokejowym skończyła się potyczka sparingowa dwóch zaprzyjaźnionych klubów. W upalną niedzielę juniorzy K.S. Orzeł Łożnica zagrali z juniorami Prawobrzeża-Marinus Świnoujście. Drużyna z Łożnicy po 20 minutach wyszła na prowadzenie 1:0. Później to Prawobrzeże pokazało koncert gry po ładnych akcjach całego zespołu strzelając 3 bramki. Prowadząc 3:1 wszystko wskazywało, że kolejne trafienia ze strony Prawobrzeża to tylko kwestia czasu. Jednak to piłka nożna i stało się inaczej. W grze juniorów UKS-u wdarło się rozluźnienie i w ciągu 5 minut Orzeł strzelił 3 bramki wychodząc na prowadzenie 4:3. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie. Po przerwie Prawobrzeże ciągle atakowało bramkę rywali z Łożnicy, ale nie potrafiło umieścić piłki w siatce. Co nie udało się gościom udało się gospodarzom, którzy potrafili skutecznie wykorzystać stworzone sytuacje wygrywając ostatecznie 8:5.
-Był to mecz sparingowy i traktuję to spotkanie jako kolejną jednostkę treningową. Szkoda że prowadząc 1:3 oraz kontrolując mecz nie potrafimy udokumentować tego kolejnymi bramkami i wygrać wysoko w Łożnicy. Teraz czeka nas ciężki tydzień 3 treningi w tygodniu, sobota to mecz sparingowy z Grun Weiss Usedom, który rozegramy w Niemczech. - podsumował trener świnoujskiej młodzieży Łukasz Kupczyk. Po meczu juniorów polskiego i niemieckiego klubu na murawę wybiegną seniorzy obu zespołów, którzy również towarzysko zagrają po raz kolejny w swojej historii.

relacjďż˝ dodaďż˝: Junioro

Sparingi (2013/2014)
Orzeł Łoźnica Prawobrzeże Świnoujście
8 5
04-08-2013 15:00
miejsce: Łożnica
mecz drużyn juniorskichbramki: Ignasiak M. - 2 , Rygas S. - 1, Michalski P. - 1 , Miklewicz P. -1, Juszczyński M. - 1 , Lewandowski K .-1 Lader M. - 1 (Orzeł)
Prawobrzeżę : Leśniak-Łuczak, Urbański, Rodzoch, Łyłko, Nielubiński, Olczyk, Osmałek, Srzedziński, Stefaniak, Rogowicz
Grali również:Soleta, Woźniak, Chrzanowski

Dane pomogli uzupełnić: Junioro, lukasg11 - dziękujemy