Karne rozstrzygnęły
Szczecinianie okazali się wyjątkowo niegościnni w drugim dniu Mistrzostw Polski Amatorów w Piłce Nożnej Sześcioosobowej. w półfinałach swoich rywali ograły obie drużyny z grodu Gryfa: Bravo Nokia Serwis oraz E-Megasport.pl, choć ci drudzy potrzebowali do awansu rzutów karnych. Sam finał znakomicie rozpoczęli gracze E-Megasportu, którzy prowadzili 2:0 do przerwy a po zmianie stron dorzucili kolejne trafienie. Ich rywale z Olgierdem MoskalewiczemRobertem Sikorskim w składzie byli jednak w stanie dogonić liderów rozgrywek SLS i wyrównać na minutę przed końcem na 3:3. W rzutach karnych przydało się doświadczenie z półfinału i to E-Megasport tryumfuje 10:9 między innymi po dwóch obronach Marcina Markiewicza. Na osłodę porażki Bravo zgarnęło tytuł najlepszego piłkarza turnieju, który otrzymał Rafał Kopiecki.

relacjďż˝ dodaďż˝: Koniu