OKS Goleniów lepszy w sparingu z Komarexem Komarowo
autor: spencer84Zbliża się ku końcowi okres przygotowawczy przed runda wiosenną. OKS w kolejny sparingu pokonał Komarex Komarowo 2-1, jednak skuteczność ponownie była na słabym poziomie. Bramki dla piłkarzy z Goleniowa zdobywali Kwiatkowski Marek i Borucki Paweł.
W niedzielne popołudnie OKS Goleniów rozegrał kolejny sparing. Jak często bywa w czasie przygotowań do rundy wiosennego czy do nowego sezonu nasz zespół zagrał towarzysko z Komarexem Komarowo, rywalem zza miedzy. Spotkania obu drużyn niesie za sobą przeważnie cichy podtekst co do tego, która drużyna jest lepsza. Nie inaczej było tym razem. Trenerzy oby drużyn - Kopaczewski i Gibała wystawili najmocniejsze składy w spotkaniu.
Pierwsza połowa była dla naszego zespołu nieco gorsza od drugiej, ponieważ oprócz straty gola nie mieliśmy wielu okazji do zdobycia bramki. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Kwiatkowski, który zdobył swojego drugiego gola dla naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Po dobrym dośrodkowaniu przed pole karne, najwyżej wyskakuje właśnie Kwiatkowski, który strzałem głową przelobował bramkarza Komarexu.

W drugiej połowie obaj trenerzy dokonali kilku zmian. Z upływem czasu nasz zespół coraz to bardziej atakował na bramkę rywali, posiadanie piłki przez naszych graczy rosło i rosła nieskuteczność naszej ofensywy. W znakomitych okazja do zdobycia bramki znaleźli się: Wachowski, Kwiatkowski, Borucki Piotr, Włodarczyk czy Okunek. Bramka dająca naszemu zespołowi prowadzenie padła w 61 minucie gry, po faulu na Kurkowskim w polu karnym rywali. Wybornym egzekutorem rzutu karnego był Paweł Borucki, który strzelił w przeciwny róg ofiarnie interwenującego golkipera Komarexu. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Wynik powinien być większy z przebiegu gry.
�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: spencer84