Zadecydowała pierwsza połowa
Drugiej porażki w sezonie doznały koszykarki King Wilków Morskich Szczecin. Po bardzo słabej pierwszej połowie przegrały w Gdyni z GWB GTK 71:77.

W pierwszej kwarcie szczecinianki prowadziły do stanu 15:12. Wówczas gdynianki zdobyły dziesięć punktów z rzędu i odskoczyły na siedem oczek, by na koniec drugiej kwarty powiększyć przewagę do czternastu punktów. Pomogły im w tym nasze zawodniczki, które w drugich dziesięciu minutach zaliczyły aż dziesięć strat, a w całej pierwszej połowie - czternaście (przy dziewięciu GTK).
Przerwa w meczu podziałała na podopieczne trenera Krzysztofa Koziorowicza jak płachta na byka, bo w dziesięć minut wilczyce odrobiły jedenaście punktów i po trzeciej kwarcie przegrywały już tylko 54:57. Na początku czwartej udało im się nawet doprowadzić do remisu po 70, ale to było wszystko, na co było stać nasz zespół w dzisiejszym spotkaniu. Niecelne rzuty z dystansu w końcówce spotkania spowodowały, że dystans do miejscowych wzrósł do sześciu oczek.

Najskuteczniejszą w ekipie ze Szczecina była Martyna Stasiuk, która zdobyła 19 punktów i zebrała 9 piłek. Po tym meczu Wilki Morskie spadły na trzecie miejsce w tabeli.

GWB GTK Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 77:71 (20:15, 22:13, 15:26, 20:17)